Luksusowe płytki ceramiczne od RAK Ceramics

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Produkty marki RAK Ceramics wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania. Firma jest największym producentem płytek ceramicznych na świecie, a jej siedziba mieści się w Dubaju. Dotychczas, produkty marki były słabo znane na rynku Eurpejskim. Niebawem można będzie je kupić w naszym kraju, ponieważ Max-Fliz zostanie ich największym importerem w Polsce.

Zobacz również: Potęga naturalnego wzoru

Potęga wyrosła na pustyni
Firma RAK Ceramics cieszy się dużym uznaniem na rynku światowym. Produkcja na poziomie 120 mln płytek rocznie i sprzedaż o wartości miliarda dolarów w ciągu roku to liczby, które świadczą o popularności i zaufaniu do marki. Bogate wzornictwo i najwyższa jakość produkcji sprawia, że firma zaledwie w ciągu 20 lat, od założenia w 1991 roku, osiągnęła pozycję globalnego lidera. Przedstawiciele salonów Max-Fliz odwiedzili dubajską siedzibę firmy i nawiązali współpracę z firmą, aby także na polskim rynku ich produkty były dostępne.

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Współpracowaliśmy z RAK Ceramics już 6 lat temu, ale wtedy nie mieli jeszcze wielu produktów atrakcyjnych dla europejskiego odbiorcy. Teraz dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami z Włoch wzornictwo znacznie się unowocześniło. Dziś można powiedzieć, że to, co w Europie jest przedstawiane jako najnowocześniejsze, RAK Ceramics ma w swojej ofercie już od jakiegoś czasu – mówi Kazimierz Kaźnica z Max-Fliz.

Olbrzymia różnorodność i dbałość o szczegóły
Dla RAK Ceramics ważna jest zarówno ilość, różnorodność jak i jakość produktów, dlatego płytki ceramiczne wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Ponadto marka oferuje największa dostępną paletę wzorów – olbrzymia sprzedaż w 200 krajach świata zobowiązuje do zaspokojenia różnorodnych gustów.

płytki ceramiczne

Przeczytaj również: Szybka odmiana sypialni

fot. płytki ceramiczne

To co nas szczególnie zainteresowało, to dostępność wielu różnorodnych wzorów, które spodobają się polskim klientom. Co ciekawe najnowocześniejsze płytki znajdują zastosowanie w olbrzymich inwestycjach w Dubaju, który stale się rozbudowuje. W zestawieniu z nienajlepszym okresem dla producentów hiszpańskich i włoskich rozwój stylistyczny RAK Ceramics jest imponujący – mówi Diana Włodarczyk z Max-Fliz.

RAK Ceramics produkuje również artykuły porcelanowe, które sprzedaje na całym świecie.
Warto wspomnieć, że RAK zajmuje się produkcją także bardzo interesujących sanitariatów, które także chcemy sprzedawać w Max-Fliz – dodaje specjalistka Max-Fliz.

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

RAK Ceramics specjalizuje się w wykonaniu płytek każdego rodzaju, w tym produkty o tradycyjnej grubości jak i płytki typu „slim”, łatwiejsze w montażu. Produkty dostępne są w dużym przekroju rozmiarów – od niewielkich elementów mozaikowych, do płytek wielkoformatowych o wymiarze 120×180 cm.

Interesujemy się szczególnie płytkami podłogowymi – gresami szkliwionymi i metalizowanymi. Oczywiście też nie brakuje popularnych w Europie płytek drewnopodobnych, ale trzeba powiedzieć, że projektanci RAK Ceramics idą własnymi torami i raczej stawiają na inne wzornictwo, w tym nowoczesne faktury i minimalizm. Oczywiście mają także technologię drukowania płytek, która w Europie jest nowością, zaś w RAK funkcjonuje już od jakiegoś czasu – mówi Kazimierz Kaźnica.

Prestiżowe realizacje

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Produkty RAK Ceramics zostały wykorzystane w najbardziej prestiżowych realizacjach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w wielkich inwestycjach na całym świecie – m.in. w Burdż al-Arab, jednym z najwyższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie; Marina w Dubaju, na stadionie Wembley w Londynie, stadionie olimpijskim w Atenach czy na lotnisku w Bonn.
Teraz te produkty, które zdobią najbardziej luksusowe i prestiżowe lokalizacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie można nabyć w Polsce w salonach Max-Fliz w Krakowie i Wrocławiu.

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)