Popielata emalia „Top Slide”

Jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa emalia ,,Top Slide” marki Mastercook jest niezastąpiona podczas pieczenia. Zaskakuje łatwością czyszczenia i umożliwia doskonałe efekty kulinarne. Każdy, kto choć raz wypróbował możliwości tej wysokiej jakości emalii, zastosowanej w piekarnikach kuchenek wolnostojących marki Mastercook, nigdy nie zaryzykuje pieczenia bez niej.

Popielata emalia „Top Slide” to wyjątkowa, gładka powłoka, którą wykończone jest wnętrze najwyższej klasy piekarników do zabudowy marki Mastercook. Pokryte nią ścianki i blachy są dzięki temu niezwykle łatwe do czyszczenia – resztki jedzenia nie przywierają i nie przypalają się. Usunięcie zabrudzeń staje się proste i szybkie, nie wymaga uciążliwego skrobania, ani używania specjalnych środków czyszczących.

kuchenka

fot. kuchenka

Im jaśniejsza, tym lepsza
Powłoka łatwoczyszcząca, stosowana przez innych producentów kuchenek, jest zazwyczaj ciemnego koloru. Marka Mastercook jako pierwsza wprowadza najwyższej jakości emalię, w jasnym kolorze, do wszystkich modeli kuchenek wolnostojących. Jest ona gwarancją najefektywniejszego rozprowadzania ciepła we wnętrzu piekarnika i co za tym idzie – doskonałych rezultatów pieczenia. Umożliwia łatwe i komfortowe korzystanie z najwyższej klasy piekarników.

Zobacz również: Inspiracje z natury
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)