Porcelana wizytówką naszego domu

filiżanka

Porcelana od zawsze budzi powszechny zachwyt, nie tylko swoją delikatnością, ale i wytrzymałością na wysokie temperatury, a także, a może przede wszystkim swoim niepowtarzalnym urokiem. Może ona nadać niepowtarzalny klimat naszym domom i mieszkaniom oraz sprawić, że wszystkie organizowane w nim spotkania zapadną naszym gościom na długo w pamięci. Propozycje porcelanowe z Artdecor24 sprostają wymaganiom każdemu wymagającemu klientowi.

Twórcy pięknej ceramiki wciąż jeszcze potrafią nas zaskakiwać, mimo iż receptura porcelany wynaleziona została kilkaset lat temu. Porcelana, jaką znamy dziś, powstała w Chinach w XIV wieku, a sekret jej produkcji był bardzo długo strzeżony. Aż do XVII wieku, Europejczycy skazani byli na jej import. Dopiero w 1709 roku miśnieński alchemik, J. F. Boettger, odkrył tajemnicę wypalania porcelany, co wpłynęło na jej niezwykłą popularność nie tylko na naszym kontynencie.

zestaw z porcelany

Porcelana dopełnia nasze wyposażenie wnętrz, ozdabia je oraz świadczy o naszym dobrym guście, który na pewno wszyscy zauważą. Kojarzy się również z odświętnością danego spotkania i podkreśla, że dane spotkanie jest dla nas ważne.
Każdy przyjmując gości w swoim domu bądź mieszkaniu pragnie ich ugościć jak najlepiej potrafi. Chcemy, aby ich doznania kulinarne i estetyczne na długo pozostały w pamięci, a każde przyjęcie, jakie sami będą organizować w przyszłości przywoływało wspomnienia z naszego.

W sklepie Artdecor24 znajdziemy przepiękne kolekcje porcelanowych zestawów wraz ze stylowymi stojakami albo pojedyncze sztuki uroczych filiżanek do herbaty. Poranna kawa w stylowej filiżance na pewno poprawi nam humor o poranku i umili spotkania z przyjaciółmi.

***
O firmie
Artdecor International od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art deco na stronie www.artdecor24.pl.

Przeczytaj również: Odkryj swoje wnętrze
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)