Salon w kolorze blue jeans

salon

fot. salon

Wiosna to najlepszy czas na metamorfozę domowych wnętrz. W tym roku marzy Ci się coś większego niż zwykła zmiana w salonie? Wprowadź więc do niego modny i szalenie odważny kolor blue jeans z palety farb Dekoral Fashion.

Tegoroczna wiosna przyniosła ze sobą prawdziwe szaleństwo kolorów. We wnętrzach dominują zdecydowanie intensywne i pełne energii barwy, dzięki którym można tworzyć niepowtarzalne aranżacje. Jeżeli więc marzy nam się coś naprawdę szczególnego, urządź nowoczesny salon w kolorze blue jeans!

Ten wyjątkowy kolor, inspirowany barwą topowej tkaniny, znakomicie sprawdza się w prostych, odważnych kompozycji. Ze względu na swój wyrazisty charakter blue jeans z łatwością odgrywa rolę stylistycznej dominanty we wnętrzu, wnosząc jednocześnie do niego powiew przyjemnej świeżości. By jednak kolor nie był przytłaczający, warto go zestawić z innym, nieco bardziej stonowanym, który będzie pełnił funkcję tła. Dobrym wyborem będzie np. szyfonowy beż, który jest ciepłym i spokojnym kolorem, a równocześnie bardzo eleganckim. W parze z blue jeans stworzy idealny duet do nowoczesnych aranżacji. Obydwa kolory znajdziemy w palecie emulsji lateksowej Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral Fashion. Farba prócz modnych barw, charakteryzuje się doskonałymi parametrami takimi jak: odporność na szorowanie, zapewnia trwałość kolorów, a dodatkowo jest przyjazna dla dzieci i alergików.

Zobacz również: Krzesło do domowego biura

Kiedy wybór odpowiedniej barwy do naszego salonu za nami, warto pomyśleć o dodatkach. W nowoczesnych wnętrzach lepiej unikać nadmiaru, dlatego warto postawić na proste meble o wysokim połysku lub metalowe akcesoria. Aby zniwelować wrażenie chłodu, można pomyśleć o dużych pluszowych pufach. Można także sięgnąć po oryginalne drobiazgi takie jak wazony i lampy z błękitnego szkła, metalowe misy i duże ramki na zdjęcia. Całość dobrze jest uzupełnić designerskim dodatkiem w postaci wahadła Newtona. I już gotowe – można zaprosić pierwszych gości do salonu w kolorze blue jeans!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)