Siła tkwi w prostocie – klasyka ponad wszystko

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Szukasz klasycznego przepisu na elegancję we wnętrzu? Pragniesz aby Twoja łazienka była miejscem odpoczynku i relaksu? Marka Ceramstic wyszła naprzeciw oczekiwaniom, tworząc kolekcje płytek w kolorach beżu i brązów, które zamienią pokój kąpielowy w prawdziwą oazę spokoju.

Subtelna harmonia
Po męczącym dniu, każdy z nas marzy o chwili relaksu i odprężenia. Dobra książka, kieliszek wina i kąpiel w pięknej łazience to idealna forma wypoczynku. Taki odpoczynek w miłym i eleganckim otoczeniu zapewni nam kolekcja płytek Canvas marki Ceramstic. To propozycja dla osób, które lubią odcienie jasnego beżu z delikatnym wzorem płótna oraz subtelnego brązu ozdobionego motywem plastra miodu. Takie odcienie stanowią wspaniałą bazę dla odważniejszych akcentów kolorystycznych.

Delikatny rysunek płótna malarskiego przyjemnie otula przestrzeń i inspiruje do artystycznego jej zaaranżowania, dzięki czemu może stać się autorskim dziełem sztuki. Jeśli chcesz przełamać subtelne beżowe odcienie, dobrą propozycją będzie dekor Materia, przedstawiający różnobarwne kręgi, który z pewnością nada pomieszczeniu elegancji i klasycznego minimalizmu. Odcienie jasnego i ciemnego beżu idealnie nadają się zarówno do dużych, jak i małych łazienek. Warto więc pamiętać o tym, że wielkoformatowy gres szkliwiony powiększy optycznie nawet niewielkie pomieszczenie. Ważne są także dodatki, których można użyć do wykończenia projektu. Możliwości jest wiele, a to wszystko ze względu na fakt, iż kolorystyka płytek Canvas pasuje właściwie do wszystkiego. Całą aranżację możesz przełamać odważnym kolorem lub połączyć z eleganckim odcieniami srebra lub złota.

Przeczytaj: Jak ożywić salon?
płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Elegancja w połączeniu z naturą
Kolejną propozycją dla miłośników beży i brązów jest kolekcja Sirocco. Rysunek marmuru stanowi odzwierciedlenie elegancji. Do złudzenia przypomina on prawdziwy marmur, tak więc tym sposobem projektanci w idealny sposób połączyli klasykę i szyk z pięknem natury. Wrażenie to potęgują oryginalne dekory Botanic, z motywem letnich dmuchawców, inspirowane ciepłym, letnim wiatrem. Wielkoformatowa glazura pasuje zarówno do dużych, jak i małych wnętrz, pozostawiając duże pole do popisu podczas aranżacji łazienki. Kolorystyka kolekcji pozwala na stworzenie eleganckiego i minimalistycznego wnętrza lub ciepłego i przytulnego miejsca, w którym zarówno ciało jaki umysł, będą w stanie odpocząć i znaleźć ukojenie. Każdy z nas stawia właśnie te aspekty na najwyższym miejscu, a dzięki kolekcji marki Ceramstic możemy spełnić nasze potrzeby i cieszyć się pięknem natury w naszym domu.

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Wielofunkcyjny beż
„Beżowe płytki ceramiczne są bardzo uniwersalne ze względu na to, że idealnie sprawdzają się jako przedstawiciele klasycznego minimalizmu i prostoty. Z drugiej jednak strony mogą stać się świetną inspiracją dla miłośników ciepłych i przytulnych przestrzeni.” – mówi Joanna Ciecierska – stylistka marki Ceramstic.

Tak więc w jednej chwili, za pomocą dodatków, możesz zmienić charakter swojej łazienki i nadać jej ponadczasowy charakter, odpowiadający Twoim zamiłowaniom.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)