Skandynawski minimalizm – płytki naśladujące wzór kamienia

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Od dawna kuchnia przestała być tylko miejscem do przygotowywania posiłków. To serce domu, które odzwierciedla nasz charakter. Najłatwiej oddamy go poprzez wybór odpowiednich płytek ceramicznych. Miłośnikom estetyki krajów Północy z pewnością przypadnie do gustu powściągliwa, surowa i funkcjonalna kolekcja Nubo marki Ceramstic.

Nietypowy wzór kamienia, ozdabiający szkliwiony gres Nubo, jest dominującym elementem kuchni w stylu skandynawskim, który charakteryzuje się prostymi liniami, elegancką bielą i naturalnymi materiałami. Modne szarości i grafity to uniwersalne tło dla pozostałych elementów wnętrza. Stanowią doskonałą bazę dla intensywnych akcentów kolorystycznych, jak i stonowanej bieli. Nigdy nie jest za późno, aby wejść w krainę marzeń. „Kolekcja Nubo to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających, ceniących nowoczesne aranżacje osób, które kochają oryginalne wnętrza. Dzięki niej stworzysz loftowy klimat w zupełnie nowym wydaniu” – mówi Agnieszka Rodziewicz, Brand Manager marki Ceramstic.

Gres szkliwiony to nie tylko podstawa designerskiego charakteru wnętrza. Płytki mają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i nie wymagają impregnacji, dlatego też doskonale sprawdzają się w warunkach panujących w kuchni. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)