Sowa – najmodniejszy motyw dekoracyjny na jesień

Dekoracje w kształcie sowy to prawdziwy jesienny hit. Można je znaleźć na półkach, na stole, na kanapie i regałach.

Jesienne dekoracyjne – sowy opanowały wszystkie pomieszkania w domach! Tej jesieni są najmodniejszym motywem wnętrzarskim. Można je znaleźć także w sklepach home&you.

dekoracje

fot. dekoracje

Sowie figurki w jesiennych barwach, z kolekcji Owls, mogą być doskonałą ozdobą pokoju dziennego. Dwie śpiące sówki, widniejące na bieżniku oraz poduszce z pewnością zachwycą naszych gości. W home&you znajdziemy te zabawne ptaki również na paterze oraz doniczce Eule. W kolekcji są także naturalnie wyglądające sówki – świece, zarówno duże, jak i w mniejszej wersji. Projektanci marki przygotowali również wazony, doniczki, ozdobne figurki oraz świeczniki (znajdziemy je w liniach Owlie, Nightbird i Owl). Tajemniczy nastrój wprowadzimy dzięki blaskowi ognia ze świecznika Owlie, odbijającego się na jesiennych dekoracjach.

Zobacz również: Przywoływanie dzieciństwa

Sowy zadomowiły się także w kuchni. Oryginalnym, a zarazem praktycznym elementem wystroju będą przyprawniki Owlie w kształcie uroczych, czarno-pomarańczowych ptaszków. Nieco humoru zapewni nam zabawna zielona sówka widniejąca na łapce i ścierce Owl.

dekoracje

fot. dekoracje

dekoracje

Przeczytaj: Zabudowa wnęk

fot. dekoracje

Sowia kolekcja home&you stanie się z pewnością oryginalną ozdobą każdego domu, wnosząc do wnętrza ciepłą jesienną atmosferę oraz mnóstwo humoru.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)