Sposób na oryginalny wystrój wnętrza

Każdy z nas wyraża indywidualność na wiele sposobów. Oprócz charakterystycznego ubioru, uczesania i makijażu warto dopasować do własnego stylu także wnętrza w których mieszkamy. Oryginalny wystrój nie musi być drogi i trudny w aranżacji. Wystarczy odrobina wyobraźni. Home&you pomoże nam wprowadzić w życie nasze pomysły.

Marzysz o mieszkaniu w stylu renesansowego pałacu, wiejskiej chatki albo galerii sztuki współczesnej? A może po prostu chcesz udekorować wnętrze oryginalnymi elementami, które zwrócą uwagę odwiedzających gości i odzwierciedlą indywidualny styl życia?

Ciekawy efekt możemy uzyskać wykorzystując gotowe rozwiązania. Jeśli brakuje Ci pomysłów koniecznie zapoznaj się z ofertą dekoracji Home&you.

Wazony o jaskrawych, kontrastujących kolorach i nieregularnych kształtach, donice przypominające samochód, sowę lub psa – to tylko część propozycji, które nadadzą charakter naszemu salonowi. Na półkach ciekawie zaprezentują się także zwierzątka z origami oraz świnka lub owca wyglądająca spomiędzy kwiatów (np. figurka Piggy lub Ram marki home&you).

dekoracje

fot. dekoracje

Do aranżacji kuchni można wykorzystać produkty przypominające kuchenne akcesoria i żywność, takie jak przyprawnik Eggy z kolekcji home&you o wyglądzie jajek oraz pojemniki-warzywa (np. akcesoria Patisson).
Niektórym przedmiotom można nadać nową funkcję, np. stelaż na obrazy może stać się wieszakiem na ubrania (możemy go zastąpić wieszakiem Hanger), a wielobarwne kieliszki doniczkami.

W kuchni ciekawą ozdobą będzie zaparzacz do herbaty w kształcie serca (np. Metallo) w którym urośnie bujna trawa, owies lub rzeżucha. Chochelki i łyżki, zamiast na tradycyjnych haczykach, można powiesić na wieszaku dla biżuterii w kształcie manekina.

dekoracje

fot. dekoracje

Niezależnie od tego skąd czerpiemy inspiracje, w home&you z pewnością znajdziemy mnóstwo interesujących produktów do stylowej aranżacji wnętrz.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)