Stylowe przyjęcie na werandzie

taras

fot. taras

Grillowanie – jako forma spotkań towarzyskich w letnie weekendy – wielu osobom już spowszedniało. Ty też chciałbyś zaprosić przyjaciół na bardziej stylowe spotkanie na świeżym powietrzu? Zorganizuj eleganckie przyjęcie na werandzie. Ekspert sklepu z wyposażeniem wnętrz i ogrodów FORMAZONE podpowiada, jakie meble i akcesoria wybrać, aby było to przyjęcie doskonałe – takie, o którym goście będą chcieli długo pamiętać.

Teoretycznie, każdy z nas zna przepis na prawdziwe stylowe, idealne przyjęcie na werandzie. Eleganckie meble, w których goście mogą się wygodnie rozsiąść i delektować ciepłym letnim wieczorem. Wokół zadbane rośliny w efektownych donicach i nastrojowe oświetlenie. A na stole pięknie podane przekąski i napoje. Jak zawsze jednak, „diabeł tkwi w szczegółach”. Gdzie szukać potrzebnych nam akcesoriów, aby rzeczywiście były wyjątkowe? Na które się zdecydować, jeśli chcemy, aby jednocześnie były unikalne, najwyższej jakości i zgodne z najnowszymi trendami? Z pomocą przychodzi Katarzyna Szymanik, ekspert sklepu z wyposażeniem wnętrz i ogrodów FORMAZONE. W zakresie doboru mebli na taras, już od kilku sezonów rekomenduje ona klientom produkty marki La Poem Garden. „La Poem Garden to meble z technorattanu dla kochających oryginalny design, wygodę i długoletnią trwałość. Co ważne, marka tych mebli została stworzona przez Polaka a materiał użyty do ich produkcji jest w 100% ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Do moich ulubionych modeli należą fotele Nomad i Cocoon. Oba zmienią taras lub ogród w nowoczesny, elegancki zakątek,” podkreśla Szymanik.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Niezbędnym elementem aranżacji każdej werandy są odpowiednio wyeksponowane rośliny. W okresie wiosenno-letnim doskonale nadawać się do tego będą stojące donice na wysoki połysk i oferty firmy Miotto. Dostępne w kolorach białym i czarnym, są rekomendowane do wyszukanych, nowoczesnych przestrzeni. Pięknie będzie się w nich odbijać światło świec umieszczonych w eleganckich lampionach. W ofercie FORMAZONE znaleźć można m.in. lampiony belgijskiej marki J-Line. Wśród nich znajduje się ekskluzywna srebrna dekoracja o wymiarach 26 x 25 x 39 cm, a także modele kolorowe oraz drewniane. Każdy z nich odpowiednio podkreśli nastrojowy charakter blasku świecy. Romantyczny nastrój stworzą także rozwieszone na werandzie girlandy Cotton Ball Lights.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Żadne przyjęcie nie może odbyć się bez odpowiedniego poczęstunku dla gości. Latem najsmaczniejszą przekąską są owoce sezonowe. Warto je ułożyć w efektownych naczyniach. Katarzyna Szymanik proponuje, aby wybrać specjalny model misy na owoce, która wygląda jak wykonana z zimnych, metalicznych płomieni: „Tego typu designerskie akcesoria przyciągają wzrok i są najlepszym dopełnieniem eleganckich aranżacji. Do tej samej kategorii zaliczyłabym pucharki na lody ozdobione szklanymi perełkami. To doskonale przyjęta przez klientów, tegoroczna nowość w naszej ofercie.”

Tak przygotowanego przyjęcia na werandzie nasi goście mogą nie chcieć opuszczać. Na taką okoliczność najlepiej przygotować dla nich otulające pledy, np. z oferty cenionej skandynawskiej marki House Doctor. Doskonale sprawdzą się, gdy spotkanie przeciągnie się do późnych godzin i na naszej werandzie zrobi się chłodniej.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)