Subtelny urok trawertynu

domy parterowe

fot. domy parterowe

Stonowane barwy, smukły kształt i delikatna faktura to cechy charakteryzujące płyty tarasowe. Trawertyn z kolekcji Libet Impressio odwzorowuje fakturą naturalną skałę wapienną. Ten nowy produkt stanowi odpowiedź na rynkowy trend tego sezonu.

Trawertyn jest coraz popularniejszym materiałem dekoracyjnym. Ciekawą impresję na temat tego kamienia zaprezentował w swojej ofercie Libet. Płyty o wymiarach 20x80x5 cm i delikatnie perforowanej fakturze dostępne są w trzech kolorach – kremowym (verno), beżowym (beige) i ciemnoszarym (grigio). O ile jasne odcienie płyt odwzorowują te występujące w naturze, o tyle wersja grafitowa jest nowatorska i ekstrawagancka. Jest to doskonała propozycja dla koneserów o zdecydowanych gustach i miłośników aranżacji w monochromatycznych odcieniach szarości.

płyty tarasowe

Zobacz również: Kostka z charakterem

fot. płyty tarasowe

Trawertyn i jego nietypowy kształt doskonale podkreśla urok modernistycznej architektury zaprojektowanej w duchu minimalizmu. Sprawdza się jako materiał wykończeniowy na rozległych tarasach o regularnym kształcie, patiach oraz przy basenach.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)