Trendy kolorystyczne 2013

salon

fot. salon

Każdego roku producenci kanadyjskich farb PARA Paints ogłaszają trendy kolorystyczne, które będą dominować w domowych wnętrzach.

W styczniu 2013 roku na Interior Design Show w Toronto, producenci farb PARA Paints zaprezentowali paletę kolorów, które powinny pojawić się w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. W skład palety wchodzi 75 nowych odcieni. Wśród nich przeważają kolory ziemi, pastele, lekko rozbielone tony. Nie zabraknie także odważnych propozycji żywych i nasyconych kolorów.

paleta barw

fot. paleta barw

Nowa paleta PARA Paints, bazując na obecnych i przyszłych trendach, opiera się na barwach fioletowo-różowych, lawendowych oraz naturalnych, które nawiązują do plaż egzotycznych krain. Pojawiają się w niej także intensywne pomarańcze, energetyczne żółcie oraz barwy inspirowane kolorami pawiego ogona i szafranem morza.

Producenci farb PARA Paints poszli w tym roku o krok dalej, pokazując swoim klientom ponadczasowe porady dotyczące łączenia barw, które obrazuje 56 zestawień kolorystycznych. Takie zestawienia nie tylko ułatwią decyzję o wyborze dominującego koloru, ale także pomogą we właściwym doborze zasłon, dywanów i wszelkich dodatków. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)