Unikalny klimat wnętrza

stół i krzesła

fot. stół i krzesła

Oferty salonów meblarskich sprawiają wrażenie niewyczerpanego źródła inspiracji. Mnogość wzorów, materiałów, kolorów i stylistyk napawają entuzjazmem osoby pragnące stworzyć indywidualne aranżacje. Wbrew pozorom producenci bazują na tych samych trendach, stąd ich asortyment jest zbliżony. Urządzenie wnętrza niesztampowego wymaga czasu i cierpliwości w poszukiwaniu niepowtarzalnych mebli oraz elementów wykończenia.

Anegdoty o ludziach, którzy weszli przez pomyłkę do innego mieszkania i spokojnie przespali w nim noc, nie skończyły się wcale z odejściem PRL. Także dziś, uderzająco podobne do siebie meble, sofy i kafelki nasuwają wątpliwości czy rzeczywiście jesteśmy u siebie w domu. Marzy nam się niepowtarzalny design, ale w dobie masowej produkcji nie tak łatwo go osiągnąć.

„Nie” dla standaryzacji

stół i krzesła

fot. stół i krzesła

Miłośników unikalnych rozwiązań aranżacyjnych na pewno zainteresują stoły i krzesła produkowane przez firmę JADIK. Charakteryzuje je nie tylko wyjątkowo gustowny wygląd, ale i niepowtarzalność każdego modelu. W ofercie producenta nie znajdziemy dwóch identycznych produktów, nawet w obrębie jednej linii. Dzieje się tak ze względu na charakter stosowanych materiałów oraz proces produkcji, w którym za ostateczny wygląd każdego przedmiotu odpowiada człowiek, a nie maszyna. Wszystkie meble wykonywane są z litego drewna dębowego lub bukowego, dzięki czemu zachwycają bogactwem usłojenia, niepowtarzalnymi sękami i urokliwą, zróżnicowaną powierzchnią. Pojedyncze deski są łączone manualnie w harmonijną całość, z uwzględnieniem indywidualnego rysunku drewna. Końcowy efekt estetyczny osiągnięty zostaje dzięki delikatnemu, ręcznemu szlifowaniu, które dodatkowo podkreśla piękno naturalnej faktury.

Moda na polskie

Przeczytaj również: Pomysł na jadalnię w ogrodzie
stół i fotele

fot. stół i fotele

Do tej pory firma wypuszczała krótkie, unikalne serie swoich stołów i krzeseł głównie na holenderski rynek. Aktualnie jej oferta dostępna jest również w polskich salonach wnętrzarskich, co przywraca nadzieję na to, że stęsknieni za oryginalnością klienci znajdą wreszcie inspirujące meble, i to od polskiego producenta. W krajach Europy Zachodniej od dawna ceni się stylowy charakter prawdziwego drewna, z jego drobnymi pęknięciami, zapachem i przyjemną w dotyku, lekko chropowatą fakturą. Teraz, ta propagowana przez firmę JADIK moda ma szansę zagościć także w naszych wnętrzach.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)