Wnętrze dla indywidualisty

W jaki sposób nadać aranżacji olśniewający styl? Jak wyróżnić wnętrze i stworzyć w nim klimat, który pozwoli poczuć się nam i naszym gościom zupełnie wyjątkowo? Ścienne efekty dekoracyjne, wykonane z użyciem produktów Tikkurila z serii Be Special Decor oraz Taika, ożywią stylizację i sprawią, że stanie się ona jedyna w swoim rodzaju.

Bogactwo odcieni,świetliste miraże, głębia powierzchni – ściany naszego mieszkania mogą zachwycać oryginalnością i szykownością, stając się najistotniejszym elementem aranżacji. Ozdobione modnymi fakturami i niesztampowymi wzorami, odzwierciedlą nasze osobiste upodobania estetyczne.

Produkty Tikkurila Be Special Decor oraz Tikkurila Taika umożliwiają stworzenie efektów idealnie dopasowanych do każdego stylu wnętrza. Farby, bejce i tynki dają duże możliwości zdobienia ścian – produkty można łączyć, realizując różnorodne i indywidualne pomysły dekoratorskie.

dekoracje ścienne

fot. dekoracje ścienne

Zobacz również: Kuchnia na życzenie

Industrialny beton
Surowe, doskonale imitujące beton ściany znakomicie wkomponują się w loftową, industrialną aranżację. Stanowią wyjątkowo modny akcent nowoczesnego wnętrza. Meble i dodatki w kolorze srebra i chłodnego błękitu współtworzą spójny charakter stylizacji.

Kosmiczna przestrzeń
Wnętrze może zachwycać indywidualnością już od progu. „Kosmiczne” wzory, choć minimalistyczne w formie, nadają pomieszczeniu niezwykły wygląd. Do uzupełnienia całości wystarczą podstawowe elementy wyposażenia – o prostych kształtach i stonowanej kolorystyce.

dekoracje ścienne

fot. dekoracje ścienne

Przeczytaj również: Ekotrendy w aranżacji wnętrz

Dekoracja z pazurem
Aranżując przestrzeń dla najmłodszych domowników, w szczególny sposób powinniśmy zwrócić uwagę na dobór barw i pobudzające wyobraźnię akcenty. Wykonane na ścianie przy użyciu szablonu wzory, to znakomity pomysł na ożywienie dziecięcego królestwa i stworzenie w nim niezwykłej, bajkowej atmosfery.

Subtelny blask
Delikatna, urzekająca przestrzeń w tonacji różu i bieli to idealna propozycja dla romantyczki. Pełne kobiecego wdzięku wnętrze zyskało nutę tajemniczości dzięki subtelnemu blaskowi ściennej dekoracji. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)