Zaczarowany ogród

Ciepłe słoneczne dni sprzyjają organizowaniu towarzyskich spotkań na świeżym powietrzu. Oto kilka pomysłów na zagospodarowanie ogrodu, proponowane przez Homebook.

Twój ogród przypomina bardziej amazońską dżunglę, niż miejsce w którym można spokojnie odpoczywać? Pora to zmienić! Dobrze zagospodarowany ogród i jego odpowiednia aranżacja mogą sprawić, że każde spotkanie, wypoczynek czy zwykłe wypicie porannej kawy będą kojarzyły się z miło spędzonym czasem.

Jeżeli dysponujemy oczkiem wodnym warto zastanowić się nad uatrakcyjnieniem naszego małego stawu. Doskonałym pomysłem mogą okazać się pływające świeczki w kształcie lilii wodnych. Dzięki nim każde wieczorne spotkanie przerodzi się w pełny romantyzmu i magii wieczór.

oczko wodne

fot. oczko wodne

Dla osób ceniących sobie prostotę, doskonałym pomysłem mogą okazać się fotele i grupa najlepszych znajomych. Ogrodowe meble w neonowych, nasyconych kolorach doskonale będą kontrastować z zielenią trawy i drzew. Jest to idealna propozycja dla energicznych i wesołych osób, które cenią sobie modne i dobre wzornictwo.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Komplet rattanowych mebli ogrodowych to gotowy sposób na aranżację naszego zielonego królestwa. Nie trzeba ograniczać się do stołu i foteli. Producenci w swoich ofertach przygotowali także komplety wiklinowych huśtawek i narożników.

Hamak to znakomite rozwiązanie dla leniuchów. Według niektórych, sprzęt ten powinien być obowiązkowym elementem każdego szanującego się właściciela ogrodu. Hamaki mają szerokie grono fanów – w końcu spędzenie paru przyjemnych chwil nad ziemią w otoczeniu drzew nie wydaje się takim złym pomysłem.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Fani minimalizmu także znajdą coś dla siebie. Zestaw miękkich i puszystych poduszek, stylowa lampa i kilka drewnianych kołków może okazać się nieskomplikowanym, a efektownym sposobem na dekorację ogrodowej przestrzeni. Teraz można już raczyć się zawartością kosza piknikowego.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Podwieszane krzesła także nadają się do wypoczynku! W towarzystwie smacznej kawy i ciekawej lektury można tak przesiedzieć niejedno letnie popołudnie.

Ogród to wyjątkowe miejsce, szczególnie letnią porą. Wtedy spędzamy najwięcej czasu relaksując się, grillując i wypoczywając w gronie najbliższych osób. Niech zatem ten skrawek zieleni będzie miejscem ładnie i wygodnie urządzonym.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)