X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Odnawianie i malowanie mebli
Autor:  Tikkurila
Źródło:  Tikkurila
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
odnawianie mebli

Odnawianie i malowanie mebli

By nasze wnętrze zachwycało oryginalnością, wypełnijmy je wyjątkowymi przedmiotami. Unikalne meble, całkowicie odnowione bądź w odświeżonej „szacie”, nadadzą domowej aranżacji niezwykłego charakteru.
Artykuły powiązane
kuchnia

Znajdź swój styl z projektantem wnętrz

Młode małżeństwa pokolenia PRL-u chcąc kupić meble, by urządzić mieszkanie, musiały zmierzyć się z tzw. komitetem kolejkowym. Figurowanie na liście kolejkowej tygodniami nie gwarantowało wcale sukcesu. Jeśli już udało się zakupić jakiś mebel, to zwykle była to tandetna meblościanka. Ileż zmieniło się od tego czasu! Obecnym dylematem staje się wybór stylu, w jakim urządzone ma być gniazdko i wręcz zbyt duży wachlarz możliwości, spośród których niełatwo wyłowić coś dla siebie.
kanapa

Patchwork

Patchwork najbardziej znany jest z kultury amerykańskiej i hipisowskiej. To bardzo stara technika wykonywania ubrań, dekoracyjnych tkanin i obić przedmiotów użytkowych ze skrawków tkanin. Kawałki materiałów o różnych wzorach i podobnych kształtach, np. trójkątów lub kwadratów zszywa się ze sobą w jedną powierzchnię, z której wykonuje się dekorację.
stół

Aranżacja wokół stołu

Stół to centralny punkt każdego salonu. Wokół niego toczy się życie towarzyskie i rodzinne biesiadowanie. Jest też ważnym elementem wystroju, dlatego warto postawić na model solidny i podkreślający charakter wnętrza.
 
    Najlepsze projekty domów