X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Niebanalne połączenia kolorów Magnat Ceramic
Autor:  Magnat
Źródło:  Magnat
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
wykończenie ścienne

Magia szlachetnych barw

Potencjał barw kamieni szlachetnych okazuje się być nieoceniony podczas dekoracji wnętrz. Ich magia wzbudza zachwyt, przekładając się na nasze emocje, relacje z partnerami, a nawet możliwość działania.
Artykuły powiązane
salon

Eleganckie i przytulne wnętrza

Każdy pragnie dobrze czuć się we własnym domu. To właśnie tu odpoczywamy, relaksujemy się, wyciszamy emocje. Na nasze samopoczucie niebagatelny wpływ maja kolory, którymi się otaczamy, dlatego tak ważny jest odpowiedni ich dobór. Z szerokiej gamy kolorów MAGNAT dobieramy te wyjątkowe, odpowiadające naszemu gustowi barwy przytulnych wnętrz.
paleta

Palety kolorów

Kolor to najważniejszy kreator wnętrz. Nadaje indywidualny charakter aranżacji i odkrywa temperament mieszkańców. Urządzanie od podstaw każdego pomieszczenia rozpoczyna się od ustalenia preferowanej kolorystyki. Zestawienie barw we wnętrzu może je optycznie: powiększyć, wydłużyć, poszerzyć, bądź skrócić. Kompozycja, temperatura, odcień i intensywność barw powinny korespondować z dekorem posadzek, stolarki oraz mebli.
sypialnia

Ciemny kolor we wnętrzu: brązowy

Kawa z mlekiem, kakao, czy słodka czekolada? Kolor brązowy przywodzi na myśl smakowite skojarzenia. Stanowi doskonałe tło dla wystroju klasycznego i nowoczesnego.
Brąz to kolor ziemi, symbol ciężkiej pracy, kojarzy się ze stabilnością i spokojem. W aranżacji wnętrz wykorzystywany jest przede wszystkim jako wykończenie podłóg.
 
    Najlepsze projekty domów