X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, oświetlenie
 

Tytuł:  Girlanda świetlna By pretty pleasure
Autor:  Kare design
Źródło:  9design.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
oświetlenie

Nietuzinkowy pokój dziecięcy

Pastelowe barwy, bajkowe motywy, kolorowe dodatki – wystrój pokoju dziecięcego kieruje się swoimi prawami, którym poddajemy się niezależnie od naszych stylistycznych upodobań. Czy jednak kącik naszych pociech musi odbiegać od aranżacji całego domowego wnętrza, by spełniać „normy” pokoju dziecięcego? Oczywiście, że nie!
Artykuły powiązane
salon

Wnętrze domu w kolorach ziemi

Projekt wnętrza domu w Krzeszowicach krakowskiej pracowni projektowej InsideLab jest ucieleśnieniem idei wnętrza naturalnego – pod względem kolorystyki i zastosowanych materiałów.
dziecko

Pokój dla chłopca

Otoczenie w którym przebywa dziecko powinno sprzyjać jego rozwojowi. Mały człowiek potrzebuje kreatywnych bodźców, które pobudzają wyobraźnię. Mądrze wyposażony i udekorowany pokój powinien zachęcić malucha do kreatywnej zabawy oraz nauki.
salon

Jak urządzić wnętrze w stylu industrialnym?

Posiadanie mieszkania w obiektach poindustrialnych stało się symbolem luksusu. Wielkopowierzchniowe lofty zachwycają otwartymi, jasnymi wnętrzami i niebanalnym designem. Styl industrialny można łatwo wprowadzić także do standardowych wnętrz mieszkalnych i domów. Jak tego dokonać? Oto kilka przydatnych wskazówek.
 
    Najlepsze projekty domów