X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Ceramiczny kominek odpowietrzający Grzybek Röben
dach

Autor:  Röben
Źródło:  Röben

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
dach

Akcesoria dachowe - przewodnik

Wykonanie pokrycia dachowego, poza ułożeniem dachówek, wymaga montażu akcesoriów, które w sposób profesjonalny i estetyczny pomogą wykończyć połacie.
dachówki ceramiczne

Pokrycie dachu

Pokrycie dachu należy dobrać na etapie sporządzania projektu domu. Oprócz technologii w której będzie wznoszony dom należy wziąć pod uwagę: lokalną architekturę, kąt nachylenia połaci, nośność konstrukcji dachu, kształt dachu (stopień skomplikowania) i trwałość pokrycia.
krycie dachu blachą

Panele na rąbek stojący - obróbka szczytowa i przyścienna

Jednym z etapów prac związanych z budową dachu są obróbki blacharskie, w tym m.in. obróbka szczytowa i przyścienna. Jak wykonać je prawidłowo na dachu z pełnym deskowaniem pokrytym papą i panelami na rąbek stojący?
Zielony dach

Zielone dachy we Wrocławiu

28 października 2009 r. w budynkach wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się konferencja zatytułowana: „Dachy zielone – wyzwania dla problemów środowiskowych XXI wieku?”. Uczestnicy konferencji mogli posłuchać m.in. o: systemach dachów zielonych, ich projektowaniu – konstrukcjach, pokryciach dachowych, hydro i termoizolacji. Wykłady ilustrowane były prezencjami, przykładami realizacji koncepcji zielonych dachów zarówno z Polski jak i świata.
 
    Najlepsze projekty domów