Calmo – wypoczywaj zdrowo!

meble do salonu

fot. meble do salonu

Funkcjonalne, wygodne, a może designerskie – jakie meble wypoczynkowe najlepiej sprawdzą się w salonie? Ciężko znaleźć modele, które spełniłyby wszystkie trzy wymagania, ale na szczęście jest to możliwe! Wypoczynek Calmo od Agata Meble łączy ergonomię i komfort użytkowania, zachwycając nowoczesnym designem.

Jest błogo
Po powrocie do domu myślisz tylko o zasłużonym wypoczynku, pragniesz położyć się nie myśleć o niczym? Meble Calmo powstały w podpowiedzi na Twoje potrzeby. Wygodny i przyjemny odpoczynek zagwarantuje funkcja „relaks”, dzięki której dostosujesz sofę do wzrostu i ulubionej pozycji. Narożnik został wyposażony w wysuwane podnóżki, opuszczane oparcie oraz regulowane zagłówki stanowiące gwarancję kojącego, odciążającego kręgosłup wypoczynku. Jeśli zaś zamarzysz o błogim śnie, nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy rozłożyć wypoczynek. Calmo dostępne jest w dwóch modelach: z funkcją „relaks” oraz opcją rozkładania do spania.

Wygodnie i naturalnie

meble do salonu

fot. meble do salonu

Czym byłby jednak wypoczynek bez ulubionego napoju dostępnego tuż pod ręką? Serię Calmo wyróżnia możliwy do zamontowania moduł z barkiem, dzięki któremu szybko zapomnisz o konieczności wstawania od stołu, gdy nabierzesz ochoty na coś do picia. Calmo to funkcjonalność dopasowana do potrzeb użytkowników. Modele dostępne są w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych tak, by kupujący sam mógł wybrać materiał, z którego zostanie wykonane obicie. Producent oferuje dwa rodzaje skór naturalnych: mięsistą i niezwykle wytrzymałą na rozciąganie skórę kalifornia, a także cieńszą, choć równie efektowną skórę madras. Każdy może również sam zadecydować, czy boki jego mebli mają zostać ozdobione drewnianą szatozą.

Narożnik Calmo to połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością i jakością, gwarantującymi komfort i wygodę użytkowania przez wiele lat. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)