Ekskluzywna wanna dla dwojga

wanna z hydromasażem

fot. wanna z hydromasażem

Kąpiel często traktowana jest jako magiczny rytuał oczyszczenia nie tylko ciała, ale i ducha. Wymaga czasu i wyciszenia a także przestrzeni, abyśmy mogli w pełni cieszyć się dobroczynnymi zaletami wody. Dzięki wannie Crown Lux, do celebrowania kąpieli możemy zaprosić drugą osobę.

Przeczytaj również: Styl secesyjny we wnętrzu

Crown Lux to obszerna wanna o wymiarach 190x120cm. Nowy model jest rozwinięciem serii wanien Crown, do której należą także: Crown II (wymiary: 170x75cm,180x80cm) oraz Crown Grand (190x90cm). Crown Lux to model ekskluzywny, który z pewnością podkreśli wyjątkowość każdej przestrzennej łazienki.

Rodzina wanien Excellent
Wyróżnikiem wszystkich nowych wanien jest wyjątkowy design, o który zadbali uznani projektanci. Symetryczna, narożna Glamour, niebanalna, owalna Lumina czy imponująca, okrągła Great Arc o średnicy 160 cm, to propozycje, które w ostatnim czasie trafiły do sprzedaży. Wszystkie wanny Excellent tworzone są z litego akrylu i posiadają dwudziestoletnią gwarancję na powłokę akrylową. Materiał ten – ciepły i przyjemny w dotyku – zapewnia idealnie gładką powierzchnię, która przez wiele lat nie odbarwia się a także ułatwia utrzymanie czystości i higieny.

Coś więcej niż wanna
We wszystkich wannach z oferty istnieje możliwość zamontowania jednego z nowoczesnych systemów hydromasażu – Discovery, Optima, Futura. Dzięki temu w każdej domowej łazience może powstać wyjątkowe centrum relaksu i odnowy biologicznej. W wannie Crown Lux można zamontować nawet 12 dysz wodnych oraz 12 dysz powietrznych a także system podwodnego oświetlenia. Odpowiednio rozmieszczone diody zapewnią równomierne oświetlenie wody, a zintegrowany sterownik pozwoli kontrolować jego natężenie i kolorystykę. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli cieszyć się pozytywnym wpływem barw na kondycję organizmu.

hydromasaż

fot. hydromasaż

Z kolei zastosowanie ozonatora pozwoli skorzystać podczas kąpieli z zalet ozonu, który zapewnia dodatkowe korzyści dla skóry, m.in.: dotlenienie i nawilżenie, redukcję cellulitu i zmarszczek oraz przyspieszenie regeneracji komórek. Wanna może być także wyposażona w podgrzewacz wody (utrzymujący stałą temperaturę podczas kąpieli) oraz automatyczny system dezynfekcji – samoczynnie przeprowadzający ten proces. Ponadto Excellent, jako jeden z nielicznych producentów w Europie, stosuje w wannach z hydromasażem system rur sztywnych. Zapobiegają one powstawaniu zastojów wody, w których mogą gromadzić się szkodliwe drobnoustroje.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)