Fotele muzyczne Music Rocker

fotel

fot. fotel

Pamiętasz fotele, w jakich bohaterowie kultowych Przyjaciół Joey i Chandler zasiadali do wspólnych seansów filmowych? Superwygodne, wielofunkcyjne siedziska, z których nie chcieli wstawać całymi dniami?

Fotel z miejscem na puszkę Coca-Coli, z automatycznie wysuwanym podnóżkiem i anatomicznym zagłówkiem stał się jednym z najbardziej charakterystycznych gadżetów kojarzonych z bohaterami ponadczasowego sitcomu.
Music Rocker to może nie jego brat bliźniak, lecz z pewnością bliski kuzyn. Wygląda zabawnie i nowocześnie. Zabawnie, bo pozbawiony nóżek i składany wpół, stwarza wrażenie, jakby został wymontowany z samochodu. Nowocześnie, bo dostępny jest w rozmaitych wariantach kolorystycznych, a także, co najistotniejsze, zawiera w sobie dodatkową funkcję. Funkcja ta to możliwość podłączenia telewizora, DVD, odtwarzacza mp3 czy konsoli do gier do specjalnego, wbudowanego do środka fotela najwyższej klasy wzmacniacza. Dźwięk wydobywający się zeń przeszywa całe ciało wypoczywającej na futurystycznym meblu osoby, dostarczając niesamowitych wrażeń.

Music Rocker to idealny mebel dla nastolatka lub… dojrzałego mężczyzny, którego relaksuje gra na PlayStation, słuchanie ulubionej muzyki lub po prostu – kocha techniczne nowinki.

Sending
Ocena artykułu
3 (1 głos)