Fototapety nowoczesne

fototapety

Nowoczesne wnętrza zachwycają prostotą i wyszukanymi rozwiązaniami. Oryginalne kształty mebli, odważne zestawienia kolorystyczne i zaskakujące połączenia materiałów wykończeniowych, sprawiają, że współczesne aranżacje zdają się być ciekawsze niż kreacje stylizowane na modłę minionych epok. Kubiczne kształty, na tle białych płaszczyzn, otulonych drewnem stalą i szkłem wybierane są częściej od miękkich sof, dekoracyjnych poduch, meblościanek i wzorzystych tapet.

Mieszkanie w surowo urządzonym wnętrzu może być męczące. Ascetyczny charakter pomieszczeń w których przebywamy najczęściej, powinien być delikatnie przełamany elementami wykończenia, które ocieplą jego charakter. Czasem towarzystwo drewna, miękkich tkanin i dywaników nie wystarczy, dlatego warto zastanowić się nad zmianą koloru ścian lub przyklejeniu fototapety. Nowoczesne fototapety charakteryzuje wysoka jakość i różnorodność. Producenci oferują mnóstwo wzorów i kolorów fototapet, wykonywanych w przeróżnych formatach, a także na indywidualne zlecenie klienta. Fototapety nowoczesne, do wnętrz minimalistycznych, powinny mieć kolorystyczny motyw przewodni. W ten sposób łatwiej dopasować grafikę do istniejącego wystroju, tak aby nawiązywały do mebli i dodatków.

fototapety

fot. fototapety

Wśród gotowych wzorów i fotografii wielkoformatowych, można znaleźć grafiki odpowiednie do każdego wnętrza. Fototapety ścienne do kuchni i łazienki, drukuje się na specjalnym tworzywie, odpornym na wilgoć i trwałe zabrudzenia.

fototapety

fot. fototapety

Abstrakcyjne motywy i kształty będą ciekawym tłem dla prostych mebli z połyskiem. Całość kompozycji uzupełnią dobrane pod względem kolorystycznym dodatki: wazoniki, spodki, ramki świeczniki. Ozdoby powinny odwoływać się do kolorystyki przewodniej, bądź kontrastującego akcentu na fototapecie.

Przeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety – kawa i przyprawy
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety – taniec
Fototapety – ludzie
Fototapety abstrakcja
Naklejki na lodówki
Fototapety na drzwi

Przeczytaj również: Zaskakujące efekty na szkle
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)