Harmonijne duety farb Dekoral

meble wypoczynkowe

fot. meble wypoczynkowe

Dusza i ciało to dwa nierozerwalnie połączone ze sobą pierwiastki. Aby ich właściciel był szczęśliwym człowiekiem, muszą ze sobą harmonijnie współgrać w każdym momencie naszego życia. Marka Dekoral Fashion zaprasza do krainy kolorów, które ukoją duszę i ożywią ciało, tworząc idealne duety zapewniające nam codzienną dawkę dobrego nastroju.

Przeczytaj również: Efektowne meble 3D do salonu

Kolory wpływają na samopoczucie, percepcję, wyobraźnię. Otaczając nas, mają decydujący wpływ na nasze decyzje i zachowania. Z tego powodu, kolory domu, w którym mieszkamy, powinny być starannie dobrane i dopasowane do naszego temperamentu, charakteru, a nawet – zainteresowań. Marka Dekoral Fashion stworzyła kolekcję farb Akrylit W Fashion Collection, które pomogą stworzyć wnętrza współgrające z psychiką i cielesnością mieszkańców.

Energia i Harmonia
Osoby, które w pracy, czy życiu towarzyskim znajdują się zawsze w centrum uwagi, są zazwyczaj przepełnione energią i siłą. Ich dom powinien być zatem ostoją, w której opadają emocje, a zmysły doznają ukojenia.

Dekoral Fashion proponuje im zestawienie kolorów Energia i Harmonia. Pierwszy to głęboka czerwień, która pobudza do aktywności, szczególnie fizycznej, dodaje sił i działa stymulująco. Jeśli złamiemy ją delikatną Harmonią w odcieniu beżu, pomieszczenie stanie się światem idealnego połączenia żywiołowego „physis” i szukającej relaksu „psyche”.

Intuicja i Piękno
Intelektualiści, których życie obraca się wokół literatury i sztuki, poszukują zazwyczaj uniwersalnych rozwiązań, także dekoracyjnych. Wnętrza ich domów powinny charakteryzować się wyważoną kolorystyką i elegancją oraz uporządkowanym minimalizmem.

Idealnym duetem dla nich będzie zestaw farb Intuicja i Piękno Akrylit W Fashion Collection. Ta kombinacja stworzy miejsce odpowiednie do czytania i słuchania muzyki – popielata Intuicja pozwoli na wewnętrzne wyciszenie, natomiast bladoróżowy odcień Piękno sprawi, że będziemy odczuwać stałą potrzebę obcowania z artyzmem w różnych wymiarach.

Wnętrze stanie się idealnym miejscem dla intelektualnego wysiłku lub stworzenia własnego świata, w którym dusza i ciało zespolą się w twórczym uniesieniu.

Czekofashion i Odwaga

farby lateksowe

fot. farby lateksowe

Podróże fascynują każdego z nas, jednak tylko niektórzy mają duszę prawdziwego „globtrotera” i potrafią zostawić swoją codzienną rzeczywistość dla rocznej eskapady w głąb amazońskiej dżungli lub gór Tybetu. Jednakże muszą mieć oni miejsce, do którego zawsze mogą wrócić – dom, w którym odpoczną i zaplanują kolejne podróże. Wnętrza współgrające z ich żywiołowością i fascynacją orientem.

Zaczerpnięty z Dalekiego Wschodu mocny, dominujący odcień Czekofashion sprawi, że salon stanie się miejscem idealnym do relaksu, ale też pobudzającym wszystkie zmysły potrzebne do opracowania trasy najbliższej eskapady. Złamanie go delikatnym kremowym kolorem Natchnienie i dodanie pamiątek przywiezionych z Dalekiego Wchodu, sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego, egzotycznego charakteru.

Harmonijna dekoracja
Produkty z serii Akrylit W Fashion Collection to, oprócz inspirujących odcieni, także świetna jakość. Farby lateksowe zapewniają długotrwały efekt kolorowych ścian, są przyjazne dla alergików i odporne na szorowanie, dzięki czemu mogą być stosowane w każdym wnętrzu, nawet tym najbardziej narażonym na zabrudzenia.

Dodatkowo, farby te zapewniają bardzo wysoką wydajność – nawet do 14 m² z litra, a do tego bardzo dobrze kryją malowaną powierzchnię. Czas schnięcia warstwy farby to jedyne 2 godziny, więc jeśli chcemy odmienić nasze mieszkanie, możemy zrobić to jeszcze dziś!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)