Imponujący metraż w przystępnej cenie

dom jednorodzinny

fot. dom jednorodzinny

W poszukiwaniu projektu domu zwracamy uwagę na niskie koszty budowy, energooszczędność, ergonomię wnętrza i estetykę. Pogodzenie tych wszystkich cech, jest bardzo trudne. Wysoka jakość i przystępna cena rzadko chodzą w parze. Doskonałym przykładem tego niebanalnego połączenia jest z pewnością 162 – metrowy dom energooszczędny ART. 160 Modern marki ArtHauss. Gotowy budynek dostępny obecnie w niezwykle atrakcyjnej, promocyjnej cenie 350 000 zł brutto.

Zobacz również: Łazienka bez grzyba

W standardzie domu energooszczędnego ART. 160 znajdują się także instalacje energooszczędne i innowacyjne technologie umożliwiają nieograniczone korzystanie z odnawialnych źródeł energii.

Urok minimalistycznej geometrii
Minimalistyczne, geometryczne bryły, harmonizujące z otoczeniem dzięki naturalnym elementom wykończenia, są wciąż wysoko cenione we współczesnych trendach architektonicznych. Projekt ART. 160 Modern firmy ArtHauss powstał z myślą o zwolennikach eleganckiej prostoty i nowoczesnej stylistyki. Płaski dach budynku podkreśla przestrzenność i prostotę bryły. Natomiast obszerne przeszklenia zapewniają duży dostęp światła oraz kojący widok na ogród otaczający dom. Na elewacji zastosowano tynk ozdobny i drewno. Zestawienie tworzy niebanalną aranżację, w której jakość i staranność wykonania uwydatniają oryginalny zamysł projektantów.

Przeczytaj również: Malowanie kominka

Metraż z potencjałem

dom jednorodzinny

fot. dom jednorodzinny

Dom energooszczędny ART. 160 Modern ma 162 metry kwadratowe powierzchni. Na jednej kondygnacji znajduje się aż 14 pomieszczeń. Dzięki temu przestrzeń mieszkalna umożliwia jednoczesne zapewnienie prywatności, jak i organizację wspólnej przestrzeni dla mieszkańców domu w salonie i jadalni. Projekt domu ART.160 Modern przewiduje dwie odrębne łazienki i jedną toaletę, tak jak w domach z poddaszem użytkowym. To niezwykle istotne dla dużych rodzin, kiedy wszyscy mieszkańcy rozpoczynają dziań o tej samej porze. Ponadto zaplanowano także dwie garderoby. Dzięki temu przestrzeń mieszkalna może być utrzymana w oszczędnej, minimalistycznej stylistyce, ponieważ przechowywanie ubrań nie będzie wymagało budowy lub kupna mebli do przechowywania. Parterowy dom ART. 160 Modern to także doskonałe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi lub starszymi osobami. Budynek jednokondygnacyjny jest niski, co jest nie bez znaczenia dla ogrodu. Zacienienie przestrzeni wokół domu jest znacznie mniejsze.

Technologie bliskie przyrodzie
Duży metraż z reguły oznacza wyższe koszty utrzymania domu. Jednak inteligentny dom energooszczędny ART. 160 Modern, który zapewnia komfort użytkowania z niższymi rachunkami za zużycie energii nawet o 80 %. Wszystko to dzięki innowacyjnym technologiom i instalacjom energooszczędnym, które wdrażane są już na etapie montażu stalowego szkieletu konstrukcji. W projekcie ART. 160 Modern firmy ArtHauss wykorzystano stolarkę okienną i drzwiową opartą na systemie profili PCW. Dom ma dobre parametry izolacyjne, a ściany zewnętrzne obniżoną przenikalność cieplną. Współczynnik przenikania wynosi U=0,16 W/m2K, czyli o połowę mniej niż w przypadku domów budowanych tradycyjnymi metodami. System instalacji energooszczędnych, takich jak: wentylacja z rekuperacją, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła czy turbiny wiatrowe umożliwiają pasywne pozyskiwanie energii z otoczenia do eksploatacji na potrzeby gospodarstwa domowego. Domy ArtHauss można montować niezależnie od pory roku i pogody. Modułowa konstrukcja daje także możliwość przebudowy i rozbudowy w niezwykle łatwy sposób. Gotowy dom stawiany jest w ciągu miesiąca. Ponadto Projekt ART. 160 Modern, objęty jest obecnie promocyjną cenę.

ART. 160 Modern

Cena zawiera:
– projekt domu, wrysowanie domu w działkę, nadzór nad budową
– fundamenty, ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, sufity, dach płaski, stolarkę drzwiową i okienną (U = 1,1) w okleinie drewnopodobnej
– instalacje wod-kan, elektryczną i RTV, c.o. + piecyk gazowy, instalację kominkową (bez wkładu kominkowego)
– instalację wentylacyjną + rekuperator renomowanej firmy DOSPEL
– instalację pompy ciepła + pompę ciepła firmy DERON
– instalację solarną + kolektory dachowe (2 sztuki) bądź instalację wiatrową + turbinę pionową (500W) i panele fotowoltaiczne (200W)
– instalację rynnową i odgromową
– elewację zewnętrzną (drewnianą, świerk skandynawski)
Cena: 350 000 zł brutto

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)