Klasyka mebli kuchennych

BLACK RED WHITE SA – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – wprowadził do oferty nowe fronty klasycznych mebli kuchennych: Rubia, Saga i Camello. Wzornictwo mebli oparte jest na tradycyjnych formach, a wykończenie stanowi najnowocześniejsza gama akcesoriów.

Meble zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach ceniących sobie klasyczne wzory i najwyższą jakość wykonania. Nowe linie mebli kuchennych wyróżniają niepowtarzalne elementy dekoracyjne: witraże, pilastry oraz listwy, a także blaty o zróżnicowanej kolorystyce i strukturze. Całość oferty dopełniają wysokiej jakości akcesoria: uchwyty, kosze oraz zawiasy. Dodatkowo, dla zapewnienia komfortu użytkowania, zastosowano innowacyjne rozwiązania w postaci systemów cichego domykania („BLUMOTION”) oraz organizacji szuflad („ORGA-LINE”).

Front Rubia, wykonany z drewna brzozowego, dostępny jest w kolorze brzoza jasna. Cechą charakterystyczną dla tej linii są przeszklone i gięte fronty szafek narożnych. Blat wykonany jest w kolorze piaskowca. Elementy szklane dostępne są w dwóch wariantach: Crystal (czyste fazowane na krawędziach szkło) oraz Gemma.

kuchnia

fot. kuchnia

Fronty Saga produkowane są z drewna olchowego, natomiast części szklane – z czystego szkła fazowanego na krawędziach (Crystal). Blat w kolorze stare drewno dobrze komponuje się z frontami w odcieniu olcha Orange.
Meble z linii Camello wykonane są z drewna olchowego i brzozowego. Fronty dostępne są w kolorze brąz ciemny. Wykończenie mebli z tej kolekcji stanowi szkło typu Crystal.

„Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Proponujemy naszym Klientom trzy nowe linie klasycznych mebli kuchennych Rubia, Saga oraz Camello, dzięki którym można urządzić estetyczne i funkcjonalne wnętrze” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.

W 2008 roku Black Red White wprowadził do oferty trzy nowe linie mebli: Sorrento, Ringo, Yoko oraz Creatio.

kuchnia

fot. kuchnia

Kolekcję Sorrento wyróżnia nowoczesny design: charakterystyczna profilowana listwa oraz efektowny kształt uchwytów. Elegancką formę mebli Sorrento urozmaicają detale w kolorze aluminium – delikatne stopki oraz obrzeża uchwytów.

Elementy systemu Ringo, utrzymane w kolorystyce ciemnego brązu (morioka) – łagodzonej połyskiem białych frontów – pozwalają tworzyć różnorodne kombinacje w zależności od indywidualnych potrzeb i wyobrażeń.

Natomiast cechą charakterystyczną eleganckiej kolekcji Yoko jest oryginalne wykończenie blatów i frontów. Odznacza się ona również ciekawym wybarwieniem w odcieniu ciemnego brązu – sosna nigier.

Najnowsza propozycja to system modułowy Creatio. Meble, charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem i niebanalnym zestawieniem kolorystycznym pozwalają na tworzenie indywidualnych wnętrz dzięki możliwości przekładania półek, drzwiczek i szuflad w uniwersalnie zaprojektowanych korpusach. To prosta i oszczędna w formie propozycja dla miłośników minimalistycznego designu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)