Kolory jesieni na fototapetach

Jesień 2014 upłynie nam pod znakiem kilku barw, które niejednokrotnie pojawią się na wybiegach. Dlaczego nie wykorzystać ich także w aranżacji wnętrz? Sklep internetowy BIG TRIX właśnie przygotował fototapety, które zdominują każdą branżę, gdzie domeną jest kolor. Proszę państwa! Oto nadchodzą szmaragd, khaki i pudrowy róż!

sypialnia

fot. sypialnia

Przeczytaj również: Siedem stopni połysku

W Szmaragdowym Grodzie
Lubisz bajkę o czarnoksiężniku z krainy i z sentymentem wspominasz czerwone buciki Dorotki? Nie pozostaje nic zatem innego, jak zdecydować się na to, aby w twoim domu na dobre zamieszkał szmaragd. Kolor ten to przecież symbol kosmicznej witalności, siły i szczęścia wewnętrznego.

W wojennych barwach
Kolor khaki także tej jesieni wróci do łask po dość długiej nieobecności. Możesz przedstawić go na swojej ścianie nawiązując do wojskowego munduru lub po prostu pomalować na zielono i ozdobić jednym z motywów dostępnych na sklepie internetowym BIG TRIX.

Zobacz również: Modne zasłony prysznicowe

Przypudruj ścianę na różowo!
Kolor, o który kobieta pyta najczęściej, to właśnie pudrowy róż! Ten pastelowy odcień z pewnością wkomponuje się w każde wnętrze, w którym dominuje biel, tworząc jednocześnie przestrzeń przeznaczoną głównie dla płci pięknej. Zaaranżuj ścianę w tej barwie, a możesz mieć pewność, że przyciągnie ona niejedno kobiece spojrzenie.

salon

fot. salon

salon

fot. salon

salon

fot. salon

salon

fot. salon

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)