Laguna Znawców

coolery

fot. coolery

Nie ma białych plam na mapach świata, ale są na mapach designu. Ostatnie odkrycie kartografów śledzących ruchy designerskiej rzeczywistości przynosi objawienie nowej przestrzeni – Laguny Znawców.

Przeczytaj również: Powrót do natury

Ten obszar o niebanalnym, luksusowym obliczu jest, wbrew swojej geograficznej nazwie i tradycyjnym wyobrażeniom, nie turkusowo-błękitny, ale stalowy, nie rozgrzany słońcem, ale lodowato zimny, nie rajski, ale salonowo-jadalniano-barowy.

Jeśli ktoś w świecie designu deformuje stałe skojarzenia, kpi z utartych wyobrażeń lub modyfikuje nazwy wbrew ich znaczeniom – na pewno będzie to Bugatti. Włoska, luksusowa marka odkryła lagunę, jakiej dotychczas nie znano. Pełną lodu, chłodu i stali – linię Laguna, na którą składają się, między innymi, luksusowe coolery do wina, szampana i wiaderko na lód.

coolery

fot. coolery

W tej Lagunie Znawców, najbardziej arktycznym z pomysłów Bugatti, króluje wysokogatunkowa, polerowana, termiczna stal szlachetna. Jak tropikalne laguny przyjmują żądnych słońca, upału i morskiej bryzy, tak Laguna Bugatti przyciąga spragnionych ochłody i krystalicznej przejrzystości lodu w wytwornym odzieniu.

Termiczny cooler do szampana (link) obejmuje swoimi potężnymi, choć obło zarysowanymi ściankami butelki markowego szampana, jak znający upodobania swojej kobiety szarmancki kochanek.

Zobacz: Salon w bieli

Z kolei cooler do wina (link) rozchodzi się u podstawy jak suknia eleganckiej damy, która przybywa w wieczorowej kreacji na uroczystą kolację.
Zamykające trójcę lodowej Laguny masywne wiaderko do lodu cięgnie wzrok wstęgą stalowego uchwytu i pokrywką, którą otwiera się na podobieństwo włazu łodzi podwodnej.

coolery

fot. coolery

Całą serię Laguna marki Bugatti (link) wyróżnia specyficznie ścięta linia wierzchu i delikatnie rozchodzący się u podstawy korpus naczynia.

Luksusowa stal coolerów do szampana i wina oraz wiaderka do lodu (link) z serii Laguna jest w każdym z trzech przypadków nieco inaczej formowana, stąd wszystkie mogą stać na jednym stole, zdobiąc go swoją wytworną indywidualnością. Każde z nich wzmoże prestiż przyjęcia, na którym się pojawi.
Bugatti proponuje swoją linię Laguna jako prezent dla koneserów doskonałych trunków, którzy są jednocześnie pasjonatami uroczystych przyjęć i wielbicielami współczesnego designu.

Odkrywający lodową przyjemność zwiedzania Laguny Znawców – coolerów Bugatti – sklep www.smakprostoty.pl wydaje eleganckie przyjęcia z markowymi trunkami w chłodnych objęciach zmysłowej stali szlachetnej.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)