Łazienka pełna dobrych emocji

Rozpoczynamy i kończymy w niej dzień. Podobnie jak sypialnia – jest naszym azylem w domu przed rodzinnym zgiełkiem. To właśnie tam często powstają najlepsze pomysły. Dlatego też jej aranżacja i wystrój powinny nie tylko motywować do działania, ale i relaksować wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujemy. Tak niecodzienne połączenie w łazience może zapewni kolekcja Loft marki Ceramstic, z niezwykłymi dekorami pełnymi dobrych emocji.

łazienka

fot. łazienka

Budowanie wystroju łazienki wokół neutralnych kolorów jest wieloletnim już trendem. Sama przestrzeń coraz bardziej zaczęła przypominać salon czy garderobę. Nowoczesne łazienki przełamują aranżacyjne stereotypy, wprowadzając przytulne i ciepłe kolory, a do wnętrz zapraszają coraz odważniej beton, kontrasty barw oraz geometrie. Łazienka przestała pełnić wyłącznie funkcję higieniczne stając się designerskim salonem kąpielowym.

Loftowe klimaty od kilku lat są wyznacznikiem bycia nowoczesnym i nadążania za panującymi trendami. Linia LOFT marki Ceramstic, wiernie odwzorowuje strukturę i barwę betonu, a na przełamanie surowości płytek, kolekcję urozmaicono w szereg designerskich dodatków. Szarości, choćby i tę artystyczną, warto przełamać żywym kolorem i oryginalnymi detalami. Naprzeciw tej potrzebie kolekcja LOFT została wzbogacona o dekory – przypominające nieco street art czy malunki na murach w kolorach żywej i pobudzającej do działania czerwieni.

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Afirmujący detal
Decydując się na szarą płytkę na ścianach, należy pamiętać o barwach towarzyszących, aby pomieszczanie pozostawało pogodne. Dekory w loftowej łazience to doskonały sposób na wzbogacenie wystroju wnętrza. Ich czerwony kolor kojarzący się z działaniem, aktywnością nada pomieszczeniu ożywczej energii. Dekory te mają ponadto różne wymiary i każdy z nich przedstawia inny napis. Dzięki tak bogatej możliwości wyboru, każdy może wedle indywidualnych upodobań zaaranżować wystrój własnej łazienki – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Połączenie szarości z ciekawymi detalami w postaci dekorów z czerwonymi elementami jest więc krokiem perfekcyjnym dla każdego, kto ceni sobie pomieszczenie, jakim jest jego własna łazienka. O poranku dodawać ma on energii i motywacji do działania, wieczorem zaś relaksować i pozwalać mieszkańcom odpocząć w doborowym towarzystwie ciepłych emocji. Same hasła na dekorach dają dosyć bezpośredni sygnał – BEAUTY, LOVE czy MAGIC to z pewnością te słowa, które powinny nierozerwalnie łączyć się z tak nowoczesną łazienką, która przestaje już być jedynie pomieszczeniem funkcjonalnym. Od teraz zachwyca, kusi, pobudza do działania, ale także pozytywnie nastraja. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)