Łazienka pełna dobrych emocji

Rozpoczynamy i kończymy w niej dzień. Podobnie jak sypialnia – jest naszym azylem w domu przed rodzinnym zgiełkiem. To właśnie tam często powstają najlepsze pomysły. Dlatego też jej aranżacja i wystrój powinny nie tylko motywować do działania, ale i relaksować wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujemy. Tak niecodzienne połączenie w łazience może zapewni kolekcja Loft marki Ceramstic, z niezwykłymi dekorami pełnymi dobrych emocji.

łazienka

fot. łazienka

Przeczytaj również: Łazienka w mgiełce retro

Budowanie wystroju łazienki wokół neutralnych kolorów jest wieloletnim już trendem. Sama przestrzeń coraz bardziej zaczęła przypominać salon czy garderobę. Nowoczesne łazienki przełamują aranżacyjne stereotypy, wprowadzając przytulne i ciepłe kolory, a do wnętrz zapraszają coraz odważniej beton, kontrasty barw oraz geometrie. Łazienka przestała pełnić wyłącznie funkcję higieniczne stając się designerskim salonem kąpielowym.

Loftowe klimaty od kilku lat są wyznacznikiem bycia nowoczesnym i nadążania za panującymi trendami. Linia LOFT marki Ceramstic, wiernie odwzorowuje strukturę i barwę betonu, a na przełamanie surowości płytek, kolekcję urozmaicono w szereg designerskich dodatków. Szarości, choćby i tę artystyczną, warto przełamać żywym kolorem i oryginalnymi detalami. Naprzeciw tej potrzebie kolekcja LOFT została wzbogacona o dekory – przypominające nieco street art czy malunki na murach w kolorach żywej i pobudzającej do działania czerwieni.

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Afirmujący detal
Decydując się na szarą płytkę na ścianach, należy pamiętać o barwach towarzyszących, aby pomieszczanie pozostawało pogodne. Dekory w loftowej łazience to doskonały sposób na wzbogacenie wystroju wnętrza. Ich czerwony kolor kojarzący się z działaniem, aktywnością nada pomieszczeniu ożywczej energii. Dekory te mają ponadto różne wymiary i każdy z nich przedstawia inny napis. Dzięki tak bogatej możliwości wyboru, każdy może wedle indywidualnych upodobań zaaranżować wystrój własnej łazienki – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Połączenie szarości z ciekawymi detalami w postaci dekorów z czerwonymi elementami jest więc krokiem perfekcyjnym dla każdego, kto ceni sobie pomieszczenie, jakim jest jego własna łazienka. O poranku dodawać ma on energii i motywacji do działania, wieczorem zaś relaksować i pozwalać mieszkańcom odpocząć w doborowym towarzystwie ciepłych emocji. Same hasła na dekorach dają dosyć bezpośredni sygnał – BEAUTY, LOVE czy MAGIC to z pewnością te słowa, które powinny nierozerwalnie łączyć się z tak nowoczesną łazienką, która przestaje już być jedynie pomieszczeniem funkcjonalnym. Od teraz zachwyca, kusi, pobudza do działania, ale także pozytywnie nastraja. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)