Leśne opowieści z marką Stelton

przyprawniki

fot. przyprawniki

Wszyscy wielbiciele natury na pewno kochają wycieczki do lasu. Cisza, spokój, śpiew ptaków. Można odciąć się od świata, wyłączyć telefon i po prostu cieszyć się przyrodą.

Ciepłe dni sprzyjają leśnym wędrówkom, w trakcie których, już niedługo, będzie można znaleźć jagody, maliny i poziomki. Te zrywane prosto z krzaczka smakują najlepiej! Można zbierać, delektować się, rozłożyć koc i cieszyć spokojem natury, podjadając te leśne skarby. Jeśli dodamy do tego ciekawą lekturę, brzmi jak popołudnie idealne. A potem, jesienią, będzie można zaszyć się w lesie i poszukać pysznych pachnących grzybów – borowików, maślaków, rydzów.

Jeśli wprost nie możecie się doczekać wypraw do lasu, zbierania owoców i grzybów, na pewno spodoba wam się seria Forest, duńskiej marki Stelton. Te kuchenne akcesoria to połączenie stali i drewna, wyrażające miłość do lasu – dostępne w ofercie na stronie. Drewniane elementy stojaka na ręczniki oraz młynków do soli i pieprzu przypominają kapelusze borowików, a stalowe detale połyskują niczym oświetlona promieniami słońca, poranna rosa. Dopracowane w każdym szczególe kuchenne akcesoria zachęcają, by wziąć do ręki gładkie drewno i odkrywać z nimi smaki natury. Najlepiej, oczywiście, wykorzystać w kuchni leśne zdobycze – grzyby i owoce. Kto wie, jakie połączenia smaków przyjdą nam do głowy. Postawione w widocznym miejscu akcesoria z serii Forest będą przypominać o chwilach spędzonych na łonie natury i zachęcać do kolejnych, leśnych eskapad. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)