Meble na wysoki połysk

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Linia mebli Optiplus Modern powiększyła się o nową kolekcję K201. Białe meble o prostych geometrycznych formach, wykończone na wysoki połysk to doskonałe rozwiązanie do małych jadalni lub salonów.

Meble K201 wyglądają nowocześnie i elegancko. Lekka, świeża biel dzięki swojej uniwersalności zapewnia niezwykłą swobodę w dokonywaniu dalszych wyborów kolorystycznych. Sprawdzi się w każdym zestawieniu, a przy tym daje wrażenie przestronności, optycznie powiększając wnętrze. Połyskująca biel doskonale odbija nawet najmniejsze promienie słońca sprawiając, że pomieszczenia stają się pełne blasku.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Kolekcja K201 stworzona została z myślą o niewielkich przestrzeniach jadalni lub salonu. W zestawie odnajdziemy pionowe, wąskie szafki, które pomieszczą sporo pamiątkowych bibelotów oszczędzając przy tym miejsce na ścianach. W witrynach i kredensach, pomimo ich niewielkich gabarytów, bez trudu zmieścimy domową zastawę, kolekcje szkła czy inne rzeczy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w jadalni. Na otwartych półkach i w wysuwanych szufladach komody TV znajdzie się dość miejsca na czasopisma, płyty DVD, czy piloty. Witryny wyposażono w bezpieczne i energooszczędne oświetlenie LED. Pozwala to w efektowny i niezwykle dekoracyjny sposób wyeksponować kolekcje prezentowane na szklanych półeczkach. Ciepła, delikatna barwa światła pomaga zbudować w salonie nastrój sprzyjający odprężeniu.

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Stół z kolekcji K201 udowadnia, że 4 nogi nie są niezbędne by stół doskonale spełniał swoje funkcje. Dzięki interesującemu designowi to prawdziwa „uczta dla oczy” – osadzony na masywnej, ozdobnej nodze doskonale sprawdzi się w niewielkiej jadalni. Centralne usytuowanie nogi podkreśla niezwykły charakter mebla, a jednocześnie pozwala na dowolność ustawień krzeseł przy stole, zapewniając odpowiednią przestrzeń dla nóg osób przy nim siedzących. Nowoczesny system rozkładania gwarantuje, że łatwo i bez wysiłku rozłożymy blat zmieniając funkcję użytkowania stołu. Umożliwia to odpowiednie dostosowanie wielkości stołu do liczby osób, które przy nim zasiądą. Funkcjonalność i interesujący design to jednak nie wszystko – okleina polakierowana na wysoki połysk dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu zapewnia właściwą ochronę blatu przed plamami. Ślady z wody czy innych płynów bez trudu zetrzemy nawet po dłuższej chwili.

Meble K201 to oferta dla zwolenników prostych i funkcjonalnych form. Niewielka liczba elementów ozdobnych, małe gabaryty brył oraz połyskująca biel wybarwienia sprawiają, że meble te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o niewielkich powierzchniach.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)