Meble na wysoki połysk

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Linia mebli Optiplus Modern powiększyła się o nową kolekcję K201. Białe meble o prostych geometrycznych formach, wykończone na wysoki połysk to doskonałe rozwiązanie do małych jadalni lub salonów.

Meble K201 wyglądają nowocześnie i elegancko. Lekka, świeża biel dzięki swojej uniwersalności zapewnia niezwykłą swobodę w dokonywaniu dalszych wyborów kolorystycznych. Sprawdzi się w każdym zestawieniu, a przy tym daje wrażenie przestronności, optycznie powiększając wnętrze. Połyskująca biel doskonale odbija nawet najmniejsze promienie słońca sprawiając, że pomieszczenia stają się pełne blasku.

meble do salonu

Zobacz: Pikowana Pola

fot. meble do salonu

Kolekcja K201 stworzona została z myślą o niewielkich przestrzeniach jadalni lub salonu. W zestawie odnajdziemy pionowe, wąskie szafki, które pomieszczą sporo pamiątkowych bibelotów oszczędzając przy tym miejsce na ścianach. W witrynach i kredensach, pomimo ich niewielkich gabarytów, bez trudu zmieścimy domową zastawę, kolekcje szkła czy inne rzeczy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w jadalni. Na otwartych półkach i w wysuwanych szufladach komody TV znajdzie się dość miejsca na czasopisma, płyty DVD, czy piloty. Witryny wyposażono w bezpieczne i energooszczędne oświetlenie LED. Pozwala to w efektowny i niezwykle dekoracyjny sposób wyeksponować kolekcje prezentowane na szklanych półeczkach. Ciepła, delikatna barwa światła pomaga zbudować w salonie nastrój sprzyjający odprężeniu.

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Przeczytaj również: Struktura paneli podłogowych

Stół z kolekcji K201 udowadnia, że 4 nogi nie są niezbędne by stół doskonale spełniał swoje funkcje. Dzięki interesującemu designowi to prawdziwa „uczta dla oczy” – osadzony na masywnej, ozdobnej nodze doskonale sprawdzi się w niewielkiej jadalni. Centralne usytuowanie nogi podkreśla niezwykły charakter mebla, a jednocześnie pozwala na dowolność ustawień krzeseł przy stole, zapewniając odpowiednią przestrzeń dla nóg osób przy nim siedzących. Nowoczesny system rozkładania gwarantuje, że łatwo i bez wysiłku rozłożymy blat zmieniając funkcję użytkowania stołu. Umożliwia to odpowiednie dostosowanie wielkości stołu do liczby osób, które przy nim zasiądą. Funkcjonalność i interesujący design to jednak nie wszystko – okleina polakierowana na wysoki połysk dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu zapewnia właściwą ochronę blatu przed plamami. Ślady z wody czy innych płynów bez trudu zetrzemy nawet po dłuższej chwili.

Meble K201 to oferta dla zwolenników prostych i funkcjonalnych form. Niewielka liczba elementów ozdobnych, małe gabaryty brył oraz połyskująca biel wybarwienia sprawiają, że meble te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o niewielkich powierzchniach.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)