Panele laminowane Listone Colorado marki Classen

Panele podłogowe

fot. Panele podłogowe

Mozaikowy wzór marki Classen – paneli Listone Colorado z kolekcji City, łączy w harmonijny sposób brązy, pomarańcz i beże. Kompozycja ciemniejszych i jaśniejszych odcieni sprawia, że podłoga urzeka swoją wyjątkową kolorystyką.

Panele Listone Colorado to idealne połączenie niepowtarzalnych barw i najlepszej jakości wykonania. Ożywią one każde wnętrze i nadadzą mu niesamowitego posmaku. Podłoga wyróżnia się oryginalnym wzorem, który wzmocni wyrazistość awangardowych aranżacji i z pewnością przykuje uwagę gości naszego mieszkania.

Wielobarwny wzór paneli podłogowych Listone Colorado pasuje zarówno do surowych, nowoczesnych przestrzeni biurowych, jak i do przytulnych aranżacji mieszkań. To propozycja dla wymagających, którzy cenią sobie nie tylko doskonałą jakość, ale także niebanalny wygląd podłogi.

Wielkomiejska technologia

Panele Listone Colorado to nie tylko wspaniały element aranżacji wnętrza, ale też inwestycja na długie lata. W podłogach marki Classen zastosowana została specjalna warstwa zabezpieczająca krawędzie paneli przed wilgocią – Isowaxx – oraz system bezklejowego, łatwego układania – Easy Connect. Panele Listone Colorado posiadają wysoką klasę ścieralności (AC4), dzięki której sprawdzą się idealnie także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Wszystkie te udogodnienia sprawią, że panele Listone Colorado będą służyć nam przez lata, cały czas wyglądając tak pięknie, jak w dniu zakupu.

Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)