Panele laminowane Listone Colorado marki Classen

Panele podłogowe

fot. Panele podłogowe

Mozaikowy wzór marki Classen – paneli Listone Colorado z kolekcji City, łączy w harmonijny sposób brązy, pomarańcz i beże. Kompozycja ciemniejszych i jaśniejszych odcieni sprawia, że podłoga urzeka swoją wyjątkową kolorystyką.

Przeczytaj: Kuchenni pomocnicy

Panele Listone Colorado to idealne połączenie niepowtarzalnych barw i najlepszej jakości wykonania. Ożywią one każde wnętrze i nadadzą mu niesamowitego posmaku. Podłoga wyróżnia się oryginalnym wzorem, który wzmocni wyrazistość awangardowych aranżacji i z pewnością przykuje uwagę gości naszego mieszkania.

Wielobarwny wzór paneli podłogowych Listone Colorado pasuje zarówno do surowych, nowoczesnych przestrzeni biurowych, jak i do przytulnych aranżacji mieszkań. To propozycja dla wymagających, którzy cenią sobie nie tylko doskonałą jakość, ale także niebanalny wygląd podłogi.

Przeczytaj: Naklejki na ściany

Wielkomiejska technologia

Panele Listone Colorado to nie tylko wspaniały element aranżacji wnętrza, ale też inwestycja na długie lata. W podłogach marki Classen zastosowana została specjalna warstwa zabezpieczająca krawędzie paneli przed wilgocią – Isowaxx – oraz system bezklejowego, łatwego układania – Easy Connect. Panele Listone Colorado posiadają wysoką klasę ścieralności (AC4), dzięki której sprawdzą się idealnie także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Wszystkie te udogodnienia sprawią, że panele Listone Colorado będą służyć nam przez lata, cały czas wyglądając tak pięknie, jak w dniu zakupu.

Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)