Poinsecja – roślina o niezwykłych walorach dekoracyjnych

dekoracje

fot. dekoracje

W trakcie eleganckiego obiadu czy lunchu odpowiednia dekoracja stołu stworzy odpowiednią atmosferę. Poinsecje idealnie wpisują się w charakter każdej uroczystości. Szczególnie dobrze prezentują się na odświętnie nakrytych stołach.

Dekoracje i kwiaty są niezbędnym elementem, który nadaje stołom wyjątkowy charakter i wprawia biesiadników w dobrym nastrój. Warto wybierać rośliny, które natura oferuje w danym sezonie. Zimą są to poinsecje, które dzięki różnorodnym kolorom, kształtom i rozmiarom można wykorzystać na wiele sposobów.

dekoracje

Zobacz również: Dywan doda blasku

fot. dekoracje

Poinsecja może zdobić rodzinny obiad, wystawny bankiet, być skromna w swej prostocie lub ultranowoczesna. Dzięki gwiazdom betlejemskim pomieszczenie zyskuje indywidualny charakter. Nie trzeba mieć specjalnych zdolności, aby łatwo stworzyć prawdziwie dekoracyjne perełki.

dekoracje

fot. dekoracje

Przeczytaj również: Siła koloru w domowym wnętrzu

Uczta dla oka podczas różnych okazji
Gwiazdy betlejemskie pozwalają dają szerokie możliwości aranżacyjne, pasujące do różnych stylów. Miniaturowe okazy możemy ustawić w centralnym punkcie stołu lub pojedynczymi gałązkami ozdobić talerze. Jednak bez względu na rodzaj dekoracji sprawimy, że goście będą zachwyceni i urzeczeni nie tylko bogactwem potraw, ale przede wszystkim pięknem dekoracji. Poinsecje zestawione ze srebrem, świecami i elegancką porcelaną uczynią stół bardziej wytwornym. Z kolei połączone z szyszkami i gałązkami podkreślają jego prostotę i naturalność. Bogata kolorystyka poinsecji pozwala wykreować dowolny styl. Kremowa poinsecja, śnieżnobiała, czerwona, łososiowa, intensywnie lub delikatnie różowa – każda z nich dobrze się zaprezentuje na świątecznym stole.

dekoracje

fot. dekoracje

dekoracje

fot. dekoracje

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)