Salon w stylu angielskim

salon

fot. salon

Dekorując stylowy salon, poza wiedzą z zakresu aranżacji, warto mieć oryginalny i ciekawy pomysł. Systematycznie go realizując, wybierajmy dodatki dodające wnętrzu elegancji. Klasyczne i unikalne dekoracje, inspirowane stylem londyńskich salonów, odmienią dotychczasowy wystój mieszkania.

Przeczytaj również: Sztuka dekoracji wnętrz

Dzięki kolekcjom Tapiceria i Living Dekorii, zwykłe pomieszczenie, nabierze szyku i klasy. Nawet klasyczne wnętrze, urządzone w dość chaotyczny sposób, traci swoje piękno.

Dlatego dekorując mieszkanie, warto zacząć od przemyślenia koncepcji, względem której urządzimy własne cztery kąty. Z wypracowanym pomysłem uzyskamy wnętrze estetyczne , a zarazem praktyczne, które spełni nasze oczekiwania. Stylowe wnętrze charakteryzuje precyzyjne wykonanie, pozwalające stworzyć harmonijną i zgraną całość.

sofa

fot. sofa

Niezwykle ważną rolę w projekcie odgrywa przemyślane oświetlenie, a także dekoracyjne drobiazgi tworzące unikalny klimat wnętrza. Doskonałym wyborem będą oryginalne, jednak zachowane w klasycznej konwencji, meble. Przykładem może być nowość w ofercie Dekorii – sofa Oxford – o charakterystycznym wykończeniu nawiązującym do stylu dworskiego. Stylowe ramki na fotografie czy pięknie oprawione lustra dopełnią wystrój pomieszczenia.
Urządzając stylowe wnętrze możemy wykorzystać kolekcje Tapiceria i Living Dekorii.

salon

fot. salon

Są to wysokiej jakości tkaniny tapicersko-dekoracyjne, dostępne w modnych motywach i odcieniach. Wykorzystane w aranżacji wnętrz dodadzą pomieszczeniu eleganckiego i ponadczasowego wystroju. Żakardowe tkaniny z kolekcji Tapiceria wyróżniają się unikalnym designem i oryginalnym szelinowym wzorem, który nada sofom i fotelom nowy, ciekawy wgląd. Kolekcję Living charakteryzują natomiast modne kolory, a zarazem wysoka jakość i standard wykończenia, dzięki czemu salon utrzymany jest w klasycznym, a także eleganckim i stylowym wystroju.
Wymarzone i pożądane aranżacje to efekt idealnie dopasowanych mebli i dekoracji, dzięki którym urządzimy ponadczasowe i modne wnętrze. Subtelne i szykowne, każdego dnia pozwoli cieszyć się stylowym i pięknym wystrojem mieszkania.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)