Świąteczne inspiracje w stylu skandynawskim

dekoracje

fot. dekoracje

Ozdoby wykonane ręcznie z drewna, słomy i sznurka, łańcuchy zawinięte na szpulę od nici, latarnie na woskowe świeczki, papierowe gwiazdy dekoracyjne zawiązywane na kokardy. Druga odsłona kolekcji Duka na nadchodzący sezon to moc dodatków, niosących radość ze zbliżającej się zimy i bożonarodzeniowych świąt.

Zobacz również: Nowe barwy systemu Mezo

Chłodne dni zagryzamy ciastkami i muffinkami domowej roboty. Na stole goszczą pyszne zapiekanki w ramekinach NIKLAS w oprawie orzechów, suszonych owoców i czekolady. Motywem przewodnim stają się serca i serduszka, obecne w formie dekoracji oraz w ich wzorach, Wszystko to z miłości do kuchni – ulubionego miejsca w domu.

Mleczna kawa pasuje do zimy, a spienione mleko wygląda zupełnie jak puszysty śnieg! W kolekcji Duka pojawią się nowe kubki w odcieniach beżu i czerwieni. Doskonale zaprezentują się na nowych seriach tekstyliów: Stars, Nordic lub Clendar. Typowo świąteczna odsłona obrusów, podkładek i bieżników to seria PRINGLE w odsłonie srebrno-białej i czerwono-białej.

Przeczytaj również: Kuchnia pachnąca ziołami

Świąteczne ciasteczka czy może mini tarty z foremek w kształcie serc? Każdy sposób jest dobry, by poczuć pozytywny klimat zimy. Zarówno w nowej, jak i w bazowej kolekcji DUKA znajdzie się szereg propozycji dla miłośników prezentów wprost z domowego piekarnika – jedynych w swoim rodzaju podarków-łakoci.

W kolekcji nie zabraknie także utrzymanych w skandynawskim stylu dekoracji świątecznych wykonanych z drewna, słomy i sznurka. Wolnostojące i do powieszenia ozdoby wprowadzą do domu niezobowiązujący, ale wyraźny nastrój szykowania się do świąt.

Wśród propozycji Duka można znaleźć także charakterystyczne propozycje, jak szyfonowe bieżniki i podkładki, wieńce dekorowane na wiele sposobów, drewniane latarenki wprowadzające nastrojowe światło do domu oraz komplety ozdób powstałych z połączenia słomy i czerwonej wstążki.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

akcesoria kuchenne i dekoracje

fot. akcesoria kuchenne i dekoracje

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)