Szklana rodzina

kieliszki

fot. kieliszki

Luksusowa, dżentelmeńska elegancja barowego szkła duńskiej marki Rosendahl aż kusi, by chwalić się nią w czasie wytwornych przyjęć, rautów, spotkań w gronie wystrojonej rodziny. To szkło, stworzone przez jedną z najsłynniejszych marek świata, będzie wielce wytwornym gościem na każdym stole.

Szykowne, proste, bardzo gustowne kieliszki do wina (link) – białego, czerwonego i deserowego, smukłe kieliszki do szampana (link), przysadziste kieliszki do koniaku i brandy (link) oraz stylowe szklanki do piwa (link) należą do rozbudowanej linii porcelany Grand Crue, z której słynie marka Rosendahl.

karafki

fot. karafki

Pełne niewymuszonej prostoty szkło barowe zaprojektowane zostało ze smakiem przez Rosendahl Design Group. Kieliszki i szklanki stworzono z luksusowego szkła bezołowiowego. Dzięki jego właściwościom trunkami serwowanymi w eleganckich kieliszkach mogą raczyć się również alergicy – uczuleni na metale ciężkie.
Dystyngowane w swojej pełnej spokoju formie szkło Grand Crue, duńskiej marki Rosendahl, ujmuje stylistyczną jednorodnością. Charakterystyczna dla tej linii jest smukła, wyrazista stopka, która zdaje się rozlewać w podstawę kieliszka. Zdecydowany rys czarek podkreśla wypełniające je białe, czerwone lub różowe wino, musujący szampan, czy koniak o barwie zachodzącego słońca.
Pierwszorzędne szkło serii Grand Cru uzupełnia też wytworna, długa, prosta karafka do wina lub wody (link). Karafka dominuje z mocą nad zgromadzonymi wokół niej kieliszkami.

kieliszki

fot. kieliszki

Szkło barowe marki Rosendahl jest jednym z bardziej udanych prezentów dla wymagającego szefa, szefowej o subtelnym guście, czy znawcy duńskiego minimalizmu. Stylowy, wyszukany, skromny w prostocie, a wykwintny zestaw szkła ucieszy tych, którzy kochają przystrajać swój stół w dodatki najsłynniejszych światowych marek od lat cieszących się renomą najlepszych z najlepszych.

Degustujący wyraziste smaki wina, szampana i koniaku sklep www.smakprostoty.pl (link) oczarowanym wzrokiem obejmuje kształtne, wyrafinowane szkło Rosendahl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)