Wielkie Dionizje

zestaw do wina

fot. zestaw do wina

Pasja degustowania wina, raczenia się nim, zmyślnego i sprawnego otwierania, serwowania i przechowywania go opętała cały świat. Nie ma kraju, w którym z upodobaniem nie rosłaby rzesza wielbicieli daru Dionizosa. Wielkie Dionizje można współcześnie odprawiać nawet codziennie. Uświetniają je zestawy do wina znanych kreatorów dbających o to, by ten najszlachetniejszy trunek świata miał odpowiednią oprawę.

Przeczytaj również: Wiosenne aranżacje wnętrza

Duńska marka Rosendahl oferuje dwa zestawy trafiające w upodobania wielbicieli wielce szacownego wina. Pierwszy z nich jest prosty, bo składa się z dwóch części – napowietrzającego wino, bardzo wygodnego nalewaka, który pozwoli nie uronić kropli cennego, boskiego trunku oraz specjalistycznego korka ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego, który będzie zabezpieczał wino przed wietrzeniem.

Drugi z serii, zestaw do wina Grand Cru (link), duńskiej firmy Rosendahl jest rozbudowany, tym samym więc trafi w upodobania bardziej wymagających koneserów wina. Składa się nań nalewak, korek oraz masywny korkociąg dźwigniowy i specjalistyczny, okrągły nożyk do obcinania folii, który nasadza się na szyjkę butelki i jednym płynnym ruchem pozbawia się zabezpieczającego ją tworzywa.

zestaw do wina

fot. zestaw do wina

Ten ciekawy w formie bardzo luksusowy zestaw do wina wspiera się na stworzonej przez duńską markę Rosendahl podstawie o ciekawej konstrukcji. Baza zestawu do wina Grand Cru posiada specjalnie profilowane otwory, w których osiada nalewak, nożyk do folii, korek i stalowa, ostra spirala korkociągu. Dzięki tak specyficznej konstrukcji sam zestaw może stanowić elegancką i bardzo funkcjonalną ozdobę domowego baru.

Jeśli szukać prezentu dla koneserów szlachetnego trunku, zestawy do wina (link) znanej, duńskiej marki Rosendahl uświetnią domowe Wielkie Dionizje.

Gustujący w elegancko „obsługiwanym” winie sklep www.smakprostoty.pl sięga po zmyślne akcesoria barowe marki Rosendahl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)