X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Czarno-białe meble do łazienki

łazienka
Kontrastowe czarno-białe meble do łazienki Pacific, to najnowsza propozycja marki Antado. Kolekcja zainspirowana zestawieniem podstawowych kolorów - czerni i bieli, oraz minimalistyczną formą, wprowadzi do łazienki nowoczesny akcent i klasyczną elegancję.


Kolekcję mebli łazienkowych Pacific charakteryzują nowoczesność i wyrazistość. Cechy te przejawiają się w minimalistycznej formie oraz perfekcyjnej trosce o detal. Wykończenie szafek, to połączenie wzoru matowego i błyszczącego. Meble zostały wykonane perfekcyjnie, z dbałością o każdy szczegół, a ciekawe dopełnienie całości stanowią nietypowe uchwyty.

łazienkaMeble Pacific dostępne są w dwóch atrakcyjnych wykończeniach - w wersji białej i ciemnej. W wersji białej boki szafek wykonane są z lakierowanej płyty wiórowej, a fronty z MDF powlekanego białą, matową, wodoodporną folią z błyszczącym wzorem fal. W wersji ciemnej boki mebli Pacific są białe, natomiast fronty pokryte zostały czarną, matową folią dekorowaną czarnym, błyszczącym wzorem. Ciekawy efekt, widoczny zwłaszcza z perspektywy, tworzy biała rama, która powstaje w zestawieniu białych boków mebla z białą umywalką.

Estetyczny uchwyt uzupełnia minimalistyczną formę mebli Pacific w sposób bardzo dyskretny. Został on przymocowany w niszy wyfrezowanej w płaszczyźnie drzwi, a jedynym śladem jego obecności jest chromowana obwódka.

meble łazienkoweMeble Pacific wyposażone zostały dodatkowo w system cichego domykania. Do szafki podumywalkowej z tej kolekcji firma Antado poleca montaż konglomeratowej umywalki o geometrycznej formie, która podkreśli unikalne wzornictwo mebli.

W kolekcji Pacific dostępne są:
- szafki pod umywalkę o wymiarach: 82,5x100x39 cm oraz 82,5x120x39 cm, z dwojgiem otwieranych drzwi,
- regał wysoki prawy/lewy o wymiarach: 182x45x39 cm,
- umywalki dolomitowe o wymiarach: 100x 39 cm oraz 120x39 cm.

Wkrótce w kolekcji mają pojawić się też szafki podumywalkowe o mniejszych szerokościach: 60 i 80 cm. To ukłon firmy Antado w kierunku posiadaczy mniejszych łazienek.

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Łazienkowe
2013-06-11 10:33:19
Tagi do artykułu: meble łazienkowe | minimalizm | szafki podumywalkowe
 
Powiązane galerie:
Galeria Łazienki Łazienki      
 
    Najlepsze projekty domów