X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Materiałowa tapeta bez łączeń

Materiałowa tapeta bez łączeń
Gładka, pokryta materiałową tapetą ściana z idealnym wzorem bez widocznych łączeń? Teraz to możliwe! W salonach Dekorian pojawił się nowy produkt. Belgijskie tapety Escolys są „skrojone na miarę” do każdego pomieszczenia.

Możliwość uniknięcia kłopotliwych łączeń powstała dzięki innemu spojrzeniu na rolkę tapety i samo tapetowanie. Tapety Escolys kładzie się poziomo, a nie jak dotychczas pionowo. Tapeta, w zależności od wzoru, ma wysokość od 275 do 285 cm oraz szerokość 30 metrów. Daje to możliwość pokrycia tapetą nawet bardzo długiej ściany bez konieczności dopasowywania wzoru oraz widocznych łączeń. Taki rodzaj tapety nosi nazwę bezszwowych lub ciągłych.


Aby uzyskać pożądany efekt konieczne jest dobre przygotowanie podłoża. Ściana powinna być idealnie prosta i gładka. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto wynająć przygotowaną do tego osobę.

Materiałowa tapeta bez łączeń
Tapety Escolys wykonane są z naturalnych tkanin, dzięki czemu ściana jest bardziej zdrowa i ekologiczna niż winyl. Ściana pokryta materiałową tapetą oddycha. Aby zapewnić ścianie jak najlepsza ochronę i łatwość pielęgnacji materiał został pokryty teflonową powłoką. Bez obaw można wylać wodę, wino czy kawę – płyn spłynie po tapecie nie pozostawiając plam.Escolys to wzory klasyczne. Podkreślają tradycyjne wartości oraz rolę domu w życiu człowieka. Stanowią idealne tło do mebli i dodatków. Dzięki nim ściany mogą być ciepłe, miękkie i delikatne jak aksamit nie tylko w przenośni, ale także w rzeczywistości.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Ścienne
2012-09-20 10:14:59
Tagi do artykułu: tapety | ściany | tkaniny
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Fototapeta do salonu makro muszli perłowej – Twoje Fototapety

Fototapety abstrakcja

Słowo abstrakcja, z języka łacińskiego, oznacza oderwanie. Owa forma plastyczna sięga aż do paleolitu. Jej znamiona można znaleźć także na starożytnych amuletach i w malunkach zdobiących prehistoryczne jaskinie.
fototapeta

Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem

Aranżacja wnętrza dla mężczyzny lub dorastającego nastolatka, to ciekawe zagadnienia dekoratorskie. Ze względu na upodobania, można śmiało stwierdzić, że w każdym dorosłym mężczyźnie tkwi pierwiastek młodego chłopca.
Fototapeta z krajobrazem

Fototapeta z krajobrazem

Zmieniając wystrój naszego domowego wnętrza, pragniemy nadać mu niepowtarzalnego klimatu. Niektórzy inspiracje czerpią z wielkomiejskich widoków, inni zachwycają się naturalnymi krajobrazami.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Tradycja wytwornych tapet

tapety
Zamiłowanie Włochów do otaczania się pięknymi rzeczami znajduje od wieków odzwierciedlenie w ich pasji tworzenia i wyrażania się poprzez sztukę. Współczesną tego emanacją jest w dużej mierze design i projektowanie przedmiotów sztuki użytkowej. Włoskie marki, co sezon zaskakują świat nowymi pomysłami wnętrzarskimi, które wyznaczają rytm i kierunek rozwoju całej branży.

Pomaluj kuchnię z głową

jadalnia
Chyba nie ma drugiego pomieszczenia w domu, które tak jak kuchnia narażone jest na zabrudzenia i działanie mikroorganizmów. Dlatego przed remontem należy zastanowić się, jak utrzymać kuchnię w czystości i zabezpieczyć ją przed wilgocią.

Tapety natryskowe

Pistolet natryskowy
Tapety natryskowe są to coraz popularniejsze, nietypowe okładziny ścienne, nanoszone na ścianę za pomocą pistoletu. Decydując się na tego rodzaju dekorację warto zatrudnić ekipę malarską, ponieważ posługiwanie się pistoletem natryskowym z kompresorem wymaga umiejętności.

Tynki japońskie

Tynk natryskowy
Tynki japońskie jeszcze do niedawna były wykorzystywane głównie przez profesjonalistów podczas dekoracji biur, restauracji czy innych budynków użyteczności publicznej. Ze względu na swoją praktyczność oraz łatwość w wykonaniu, coraz częściej tynki japońskie zdobią ściany mieszkań.