X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Pokój dziecka, zestaw mebli Dozo
pokój dziecka

Autor:  Paged Meble
Źródło:  Paged Meble

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
pokój dziecka

Meble do pokoju nastolatka

Opinie dzieci mają coraz większy wpływ na decyzje zakupowe dorosłych. Firma Paged Meble postanowiła spytać młodzież o ich styl życia i potrzeby. Na podstawie wniosków z sondaży projektanci przygotowali jedenaście interesujących koncepcji wyposażenia pokoju nastolatka.
Kolorowa szafa w pokoju dziecka

Dobrze urządzony pokój dziecka

Pokój dziecięcy to miejsce, które w miarę dorastania naszej pociechy, wymaga wprowadzania zmian. Trzeba więc od początku urządzać go w sposób praktyczny i funkcjonalny. We wrześniu uczniowie wracają do szkół, dlatego koniec wakacji to idealny moment na reorganizację pokoju naszej pociechy.
pokój dziecka

Pokój dziecięcy w stylu klasycznym

Studio Caramella, marka oferująca wysokiej jakości meble i akcesoria do pokoi dziecięcych, otwiera sklep online. Wymagający rodzice znajdą w nim wyjątkowe sprzęty i elementy dekoracyjne do pomieszczeń i kącików dla najmłodszych. Ponadto, sklep Caramella to skarbnica pomysłów na prezenty, również personalizowane dzięki unikalnym haftom.
pokój dziecka

Pokój dziecka w stylu rustykalnym

Przyglądając się kolekcji mebli dla dzieci marki Pinio, o wymownej nazwie Nostalgia, nietrudno odgadnąć, za czym tęsknili jej projektanci - za naturą, zapachem lasu i ciepłym dotykiem naturalnego drewna. Ta tęsknota w swojej oswojonej formie przybrała postać wyjątkowej kolekcji mebli, gdzie potencjał natury łączy się w ciekawy sposób z ludzką wyobraźnią. Tak powstała Nostalgia.
 
    Najlepsze projekty domów