Akcesoria kuchenne pełne wiosny

Aromatyczna kawa w ogrodzie pełnym kwiatów, a może śniadanie na zielonej łące? Wraz z najnowszą kolekcją naczyń i akcesoriów kuchennych marka home&you zachęca do celebrowania nadejścia ulubionej pory roku.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Wiosna nieodłącznie kojarzy nam się z bogactwem smaków i aromatów, które co roku zachwycają nas na nowo. Dzięki dodatkom ozdobionym motywami polnych kwiatów czy kolorowych motyli możemy przenieść wiosenną aurę wprost do naszej kuchni i zatrzymać ją na dłużej.

Poranna kawa w otoczeniu radosnych barw z pewnością przyniesie dobry humor na resztę dnia, tym bardziej, jeżeli zaparzymy ją w czajniczku przypominającym łąkę usłaną makami. W kolekcji Florissi home&you znajdziemy także inne akcesoria w tej samej kolorystyce – kwieciste filiżanki, kubki, maselniczkę czy parę przyprawników, a także ozdobną paterę. Aby wiosny w kuchni stało się zadość, home&you przeniosło ją także na oryginalną kolekcję tekstyliów. Linię Prado tworzą fartuszki, rękawice, siedziska czy ściereczki z makami i różami jako motywem przewodnim. Inną, równie wiosenną propozycją dodatków kuchennych jest kolekcja Blumen. Utrzymana w zielono-fioletowej kolorystyce linia składa się m.in. z pojemników, dzbanka oraz maselniczki. Wraz z tekstyliami Lilac stworzy niezwykle elegancką i malowniczą kompozycję.

Zobacz również: Ekologia we wnętrzach
akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

W najnowszej ofercie home&you znalazły się także różnorodne akcesoria, naczynia, zestawy oraz niezbędniki do kuchni, dzięki którym przyrządzanie wiosennych potraw będzie jeszcze większą przyjemnością.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)