Klasyka, finezja i niewymuszone piękno

meble do salonu

fot. meble do salonu

Z myślą o swoich klientach New Mono Design przygotowało kolekcję komód nawiązujących swoją stylistyką do polskiej myśli projektowej lat 50-tych. Komody Gropius oraz Wave idealnie dopełniają klasyczne i eleganckie wnętrza. Wspaniale sprawdzą się także w prostych stylizowanych przestrzeniach. Informacje i zdjęcia produktów można znaleźć na stronie www.newmonodesign.com w zakładce New Mono Shop.

Aranżacja oraz podążanie za współczesnymi trendami w kształtowaniu wymarzonej przestrzeni mieszkalnej to ogromne wyzwanie. Nowoczesne wnętrze poza elegancją i pięknem musi być także funkcjonalne oraz odpowiadać stylowi życia właściciela. Jest to bowiem przestrzeń magiczna łącząca w sobie kilka podstawowych funkcji – miejsca odpoczynku, wyciszenia, jak i spotkań towarzyskich. Dlatego dobór mebli odpowiadających osobowości i temperamentowi właściciela stanowi ważną rolę.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Jednak jeśli spojrzymy na przestrzeń mieszkalną w sposób przekrojowy, z łatwością zauważymy, że jest kilka mebli, które pojawią się wszędzie i zawsze. Jednym z nich jest komoda. Bez niej trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek mieszkanie. Przede wszystkim pozwala ukryć przed wzrokiem gości wiele przedmiotów – szczególnie kształtujących sferę intymną wnętrza. Stanowi także wspaniałą ozdobę i dodaje przestrzeni mieszkalnej klasy oraz charakteru. To sprawia, że na przestrzeni lat doczekała się wielu realizacji. Również New Mono Design pokusiło się o własną interpretację tematu „komoda”.

Komoda Gropius oraz Wave
Oba projekty zostały wykonane z częściowo giętej konstrukcji pokrytej fornirem z drzewa orzechowego, a następnie olejowane. Fronty komody Gropius wykończone są naturalnie w kolorze drewna lub barwionym szkłem – w zależności od preferencji i wnętrz klienta. W przypadku komody Wave jedynie w kolorze drewna. Element ozdobny, a jednocześnie przełamujący geometryczny charakter każdego z projektów stanowią szuflady o falistym kształcie.

Oba meble w swojej prostocie i wysmakowanej elegancji nawiązują do polskiej myśli projektowej lat pięćdziesiątych. Idealnie prezentują się w eleganckich, lecz minimalistycznych wnętrzach. Projekt ma charakter limitowany i jest całkowicie wykonany ręcznie.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)