Czas na dobry sen

meble do sypialni

fot. meble do sypialni

W trakcie urządzania wygodnej, a jednocześnie funkcjonalnej sypialni, warto pamiętać o wyborze właściwych mebli. Najnowsza kolekcja meblowa Agustyn z oferty Black Red White Premium to propozycja dla wszystkich, którzy pragną zaaranżować wnętrze w nowoczesnej stylistyce, a jednocześnie chcą zadbać o dobry sen i chwile prawdziwego relaksu.

Co z zrobić aby zmienić sypialnię w miejsce relaksu i wypoczynku? Przede wszystkim należy wybierać jasne, stonowane barwy, ponieważ w ich otoczeniu nasz organizm odpoczywa najlepiej. Biele, beże, jasne brązy czy écru warto zastosować na ścianach, podłogach, dodatkach oraz meblach.

Black Red White proponuje nowy system modułowy Agustyn, który pozwoli na urządzenie sypialni w naturalnym stylu. Nowoczesna, prosta forma mebli, ciepły odcień dębu sonoma oraz wyczuwalna faktura odzwierciedlająca naturalne drewno wprowadzą do wnętrza harmonię i spokój.

Meble Agustyn to funkcjonalne moduły, którymi można urządzić sypialnię o różnym metrażu. Wśród nich dostępne jest łóżko z praktycznym wezgłowiem, pakowna szafa 3-drzwiowa z lustrem, dwa rodzaje pojemnych komód oraz podręczna szafka nocna. Komfort użytkowania mebli zapewnia wygodny bezuchwytowy system otwierania.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)