Detal ma znaczenie

biuro

fot. biuro

Charakter wnętrzu nadają nie tylko kolory ścian i odpowiednio dobrane meble ale także dobrze dobrane dodatki oraz elementy tworzące pomieszczenie intrygującym. Mogą to być dodatki designerskie drobiazgi, np. niebanalne oświetlenie lub oryginalne fronty mebli, jak te wykonane z paneli dekoracyjnych i ażurowych.

Szafy i komody, dawno już przestały pełnić funkcje wyłącznie użytkowe. Obecnie, elementy wystroju wnętrz muszą być nie tylko i wygodne, ale również estetyczne i dopasowane do indywidualnych upodobań użytkowników. Dzięki staraniom marki Komandor, meble wykonane na indywidualne zamówienie, mają osobisty charakter, a ponadto nabierają rangi niemalże dzieła sztuki, dzięki czemu grają pierwsze skrzypce w aranżacjach pomieszczeń. Najnowszą propozycją firmy są panele dekoracyjne i ażurowe, wykonane z płyty MDF, o nowatorskim wzornictwie. Doskonale nadają się jako fronty drzwi przesuwnych i uchylnych w szafach, komodach, zabudowach kuchennych i pozostałych meblach.

Detal ma znaczenie

fot. Detal ma znaczenie

Detal ma znaczenie

fot. Detal ma znaczenie

Ozdobne modele sprawdzają się przede wszystkim w pomieszczeniach zaaranżowanych w minimalistycznym stylu, gdzie nie ma zbyt wielu elementów dekoracyjnych. Wtedy, designerskie i efektowne tłoczenia lub abażury na drzwiach mebli, nadadzą całemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. „Dekoracyjne wzory można zastosować na całej powierzchni frontów mebli lub jako pojedyncze elementy, stanowiące fragmenty np. drzwi przesuwnych, połączone z innymi materiałami – płytą meblową, lustrem, kolorowym szkłem czy skórą ekologiczną” – mówi Monika Szczęsny, Projektant Wnętrz firmy Komandor.

Detal ma znaczenie

fot. Detal ma znaczenie

Możliwość łączenia paneli dekoracyjnych z innymi materiałami, pozwoli stworzyć meble bardzo osobiste, dopasowane do naszego gustu i oddające nasz charakter. W ten sposób mamy nieograniczone pole do projektowania indywidualnych i oryginalnych mebli, które nadadzą wnętrzu nietuzinkowego klimatu.

Detal ma znaczenie

fot. Detal ma znaczenie

Panele dekoracyjne i ażurowe można zastosować w każdym pomieszczeniu – nie tylko w salonie czy sypialni, ale także w kuchni, łazience i pokoju dziecka. „Do wyboru mamy płyty MDF z wytłoczonymi wzorami geometrycznymi i motywami roślinnymi w szerokiej palecie kolorystycznej, zarówno w macie, jak i połysku” – dodaje Monika Szczęsny.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)