Dom rozjaśniony na Święta

Moda na świąteczne iluminacje domów dotarła także do Polski. Polacy coraz chętniej decydują się na zewnętrzne oświetlenie domów, które stanowi efektowne uzupełnienie bożonarodzeniowego wystroju. OBI, w swojej ofercie posiada ciekawe rozwiązania i oryginalne pomysły na oświetlenie domu czy balkonu, które zachwyci nie tylko rodzinę, ale także sąsiadów.

dekoracje domu

fot. dekoracje domu

Przeczytaj: Sztuka wyboru Drzwi

Lampki, kurtyny świetlne, girlandy
Świąteczny wystrój domu lepiej podkreślić zestawem specjalnych lampek LED, które można zamontować na balustradach balkonów i schodów. Elewację domu warto udekorować specjalnymi kurtynami świetlnymi, które dostępne są w różnych kształtach. Elementy domu takie jak ramy okienne, czy drzwi wejściowe pięknie skomponują się z girlandami świetlnymi o rozmaitych kształtach stożków, choinek czy też kompozycji z szyszkami.

Dopracuj każdy szczegół
Dekoracja domu, to nie tylko aranżacja oświetlenia, ale także detale, które dopełniają całości wystroju. W świątecznym katalogu OBI można znaleźć piękne figury świetlne w postaci LED-owych reniferów, niedźwiedzi lub świątecznych bałwanków, które można ustawić w ogrodzie, albo na domowej werandzie. Tego typu dekoracje świąteczne z pewnością docenia dzieci, które nie będą mogły oderwać wzroku. W oknie, pięknie będą się komponować podświetlane płatki śniegu.

Zobacz: Mała kuchnia
dekoracje domu

fot. dekoracje domu

Drzewka świetlne – nie tylko świąteczne choinki
Nowoczesnym rozwiązaniem dekoracyjnym, które dodatkowo można ustawić w ogrodzie lub na tarasie, są LED-owe drzewka świetlne o przeróżnych kształtach, które stworzą efekt bajkowego ogrodu. Tego rodzaju drzewka z pewnością będą się wyróżniać na tle rozświetlonego domu.

dekoracje domu

fot. dekoracje domu

Bezpieczeństwo i odporność
Należy pamiętać, że ważny jest wybór oświetlenia, które powinno być odporne na niskie temperatury oraz wilgoć. W świątecznej ofercie OBI, wszelkie elementy dekoracji zewnętrznej są specjalnie oznakowane i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Tego typu oświetlenie jest także energooszczędne, gdyż stosuje się w nim LED-owe lampki. Technologia ta charakteryzuje się niskim poziomem zużycia energii, zdecydowanie dłuższą żywotnością, wysokim wskaźnikiem oddawania barw oraz tym, że „nie nagrzewa” się tak intensywnie. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)