Dom rozjaśniony na Święta

Moda na świąteczne iluminacje domów dotarła także do Polski. Polacy coraz chętniej decydują się na zewnętrzne oświetlenie domów, które stanowi efektowne uzupełnienie bożonarodzeniowego wystroju. OBI, w swojej ofercie posiada ciekawe rozwiązania i oryginalne pomysły na oświetlenie domu czy balkonu, które zachwyci nie tylko rodzinę, ale także sąsiadów.

dekoracje domu

fot. dekoracje domu

Lampki, kurtyny świetlne, girlandy
Świąteczny wystrój domu lepiej podkreślić zestawem specjalnych lampek LED, które można zamontować na balustradach balkonów i schodów. Elewację domu warto udekorować specjalnymi kurtynami świetlnymi, które dostępne są w różnych kształtach. Elementy domu takie jak ramy okienne, czy drzwi wejściowe pięknie skomponują się z girlandami świetlnymi o rozmaitych kształtach stożków, choinek czy też kompozycji z szyszkami.

Dopracuj każdy szczegół
Dekoracja domu, to nie tylko aranżacja oświetlenia, ale także detale, które dopełniają całości wystroju. W świątecznym katalogu OBI można znaleźć piękne figury świetlne w postaci LED-owych reniferów, niedźwiedzi lub świątecznych bałwanków, które można ustawić w ogrodzie, albo na domowej werandzie. Tego typu dekoracje świąteczne z pewnością docenia dzieci, które nie będą mogły oderwać wzroku. W oknie, pięknie będą się komponować podświetlane płatki śniegu.

dekoracje domu

fot. dekoracje domu

Drzewka świetlne – nie tylko świąteczne choinki
Nowoczesnym rozwiązaniem dekoracyjnym, które dodatkowo można ustawić w ogrodzie lub na tarasie, są LED-owe drzewka świetlne o przeróżnych kształtach, które stworzą efekt bajkowego ogrodu. Tego rodzaju drzewka z pewnością będą się wyróżniać na tle rozświetlonego domu.

dekoracje domu

fot. dekoracje domu

Bezpieczeństwo i odporność
Należy pamiętać, że ważny jest wybór oświetlenia, które powinno być odporne na niskie temperatury oraz wilgoć. W świątecznej ofercie OBI, wszelkie elementy dekoracji zewnętrznej są specjalnie oznakowane i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Tego typu oświetlenie jest także energooszczędne, gdyż stosuje się w nim LED-owe lampki. Technologia ta charakteryzuje się niskim poziomem zużycia energii, zdecydowanie dłuższą żywotnością, wysokim wskaźnikiem oddawania barw oraz tym, że „nie nagrzewa” się tak intensywnie. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)