Dom Zeroenergetyczny Plus na Targach Budownictwa BUDMA 2013

dom

fot. dom

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów BUDMA odbędzie się pod hasłem „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”. W ową ideę perfekcyjnie wpisuje się Dom Zeroenergetyczny Plus – GREEN POWER, który będzie można podziwiać podczas wydarzenia.

Dom Zeroenergetyczny Plus stanie na stoisku GREEN POWER w samym centrum pawilonu nr 4, który dedykowany jest budownictwu energooszczędnemu, pasywnemu, a także rozwiązaniom do domów inteligentnych. Każdy ze zwiedzających będzie mógł uzyskać wiedzę na temat trendów rozwojowych w budownictwie energooszczędnym, a w szczególności o budynkach samowystarczalnych, niezależnych od zewnętrznych źródeł energii i możliwościach ich realizacji w warunkach polskich.

Codziennie, na stoisku GREEN POWER będą się odbywały spotkania i wykłady, m.in. z cyklu Śniadania Budowlane dla deweloperów oraz dla architektów i wykonawców.

dom

fot. dom

Przedstawiciele Przewodnika Budowlanego – organizatora akcji oraz firm partnerskich – będą odpowiadać na pytania oraz informować o technologiach zastosowanych w Domu Zeroenergetycznym Plus – GREEN POWER, np. o zaletach energetycznych wynikających z wykorzystania technologii szkieletowej w konstrukcji budynku, a optymalne rozwiązania z tego zakresu pokażą specjaliści z firm Lindab, Rockwool, Tyvek, Fermacell i Rehau.

Firma Selena zaprezentuje produkty, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wysokich parametrów termicznych konstrukcji murowanych – Tytan EOS, Tytan TEO, Matizol. Natomiast o wpływie na poprawę akumulacyjności cieplnej ścian wypowie się przedstawiciel firmy EkoKLINKIER – producent cegieł elewacyjnych.
Dużo uwagi zostanie poświęcone także kwestiom grzewczym, w tym nowatorskie rozwiązania w zakresie wykorzystania energii odnawialnej zaprezentują firmy Samsung i Zehnder. Przedstawiciel firmy Onninen przedstawi korzyści ekonomiczne i ekologiczne związane z wyborem różnych koncepcji instalacyjnych: elektrycznych, wodnych i grzewczych. Interesująco zapowiada się także spotkanie ze specjalistą z firmy Boryszew, producentem glikolu – o wpływie tego czynnika na sprawność instalacji z pompami ciepła i kolektorami słonecznymi.

Wszyscy odwiedzający stoisko Dom Zeroenergetyczny Plus – GREEN POWER otrzymają także materiały informacyjne dotyczące tego projektu oraz upominki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska 57 w pawilonie 4 między 29 stycznia a 1 lutego 2013 roku na targach BUDMA w Poznaniu.
www.domzeroenergetyczny.waw.plREKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)