Drobne podarunki na nową drogę życia

Sezon ślubny już za moment. Dla gości jednym z największych dylematów jest wybór prezentu ślubnego, który będzie ładny, funkcjonalny i sprawi radość młodej parze. To trudne zadanie, zwłaszcza, jeśli wybieramy się jedynie do kościoła lub urzędu, a chcielibyśmy, zamiast tradycyjnych kwiatów, wręczyć jakiś drobny podarunek.

Przy wyborze prezentu warto zastanowić się, jakie upodobania mają przyszli małżonkowie. Czy są jakieś rzeczy, które szczególnie lubią, może mają wspólne hobby albo zainteresowania? Jeśli, po zastanowieniu, nic nie przychodzi nam do głowy, zawsze można wybrać coś, z czego nowożeńcy będą mogli skorzystać wspólnie. Dobrym wyborem są np. stylowe filiżanki z doskonałej porcelany, marki Rosendahl lub piękna karafka-dekanter wręczona wraz z butelką doskonałego wina. Piękne karafki mają w swojej ofercie marki Menu, Blomus i Rosendahl. Do zestawu możemy dołożyć także eleganckie kieliszki, np. marki Holmegaard. Pamiętajmy, by dobrać je do rodzaju wina, jaki wręczamy. Przed wyborem prezentu można również podpytać rodziny państwa młodych o to, jakie napoje preferują.

zaparzacz

fot. zaparzacz

Doskonałym prezentem dla kawoszy będzie luksusowa kafetiera z serii AJ Cylinda Line lub czarny zaparzacz do kawy z serii Classic. Obie propozycje to produkty marki Stelton. Z kolei wielbiciele herbaty ucieszą się ze stylowego zaparzacza do herbaty Norm, marki Menu albo akcesoriów z serii Theo, firmy Stelton. Sami możemy skompletować zestaw składający się np. z zaparzacza, podgrzewacza i kubeczkówm które znajdziesz u nas.

karafka

fot. karafka

Parom, które lubią wspólnie przygotowywać posiłki, na pewno spodoba się podarunek w postaci misy i łyżek do sałat i sałatek, np. z serii Nordic, marki Skagerak Denmark albo wspomnianej już linii AJ Cylinda Line. Nawet, jeśli biorąca ślub para nie jest dla nas kimś bliskim, a np. znajomymi z pracy, a my wybieramy się jedynie złożyć życzenia, nie wypada iść z pustymi rękami. Kwiaty zwiędną i znikną w tłumie innych bukietów, dlatego warto zamiast nich wybrać jakiś drobiazg, np. zestaw kubeczków Circle, marki Stelton, który z każdym użyciem będzie przypominał obdarowanym o naszym miłym geście.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)