Fototapety w marynarskim stylu

Biały, czerwony, odcienie granatowego, surowe drewno i marynistyczne dodatki. Niewiele potrzeba aby pomieszczenie we własnym domu zamienić w miejsce, którego nie powstydziłby się nawet wymagający wilk morski. Jeżeli i Ty podczas remontów nucisz sobie pod nosem słowa z popularnych żaglowych pieśni, warto rozważyć aranżację pomieszczenia w stylu marynistycznym, któremu wyrazu doda odpowiednia fototapeta z oferty sklepu internetowego Fototapeta4u.pl. Jednak na jaki wzór się zdecydować?

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

Postaw na paski!
Świetnym i nieskomplikowanym rozwiązaniem może okazać się umieszczenie na jednej ze ścian pomieszczenia tapety z wariacją w temacie marynarskich pasków. Jeżeli przestrzeń naszego wnętrza jest sporej wielkości, pionowe czy poziome granatowe, błękitne lub czerwone wzory pozwolą ją optycznie zmniejszyć.

Wybierz się w podróż pod żaglami!
Nie lada gratką dla wszystkich miłośników morskich wypraw mogą okazać się motywy z typowym krajobrazem marynistycznym. Osoby gustujące w tradycyjnych rozwiązaniach najchętniej skłonią się w stronę pejzaży z łodzią i morską, nieokiełznaną przestrzenią. Zwolennicy retro dodatków z kolei – w stronę klasycznych, czarno białych grafik, prosto z historycznych portów.

fototapeta

fot. fototapeta

Przeczytaj również: Walentynki w domu
fototapeta

fot. fototapeta

Pokochaj morskie symbole!
Kotwica, koło ratunkowe, ster statku czy węzły żeglarskie to idealne motywy dostępne na tapetach charakteryzujących się powtarzalnością wzorów. Takie produkty można umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu, jednak tu warto dostosować materiał z jakiego jest wykonana tapeta do stopnia użytkowania naszej ściany. Tam gdzie dekoracja po prostu musi cechować się podwyższoną odpornością, np. w kuchni czy łazience, warto rozważyć zakup motywów na materiale winylowym, który lepiej znosi sporadyczną wilgotność czy
podwyższoną temperaturę.

Przedstaw morskie motywy w nowatorski sposób!
Jeśli nie jesteś zwolennikiem klasycznych rozwiązań, a mimo to uwielbiasz wszystko to co związane z morzem, marynistyczne klimaty można umieścić na ścianie w nieco innej formie. Tu z pomocą przyjdą Ci wszystkie motywy, które morskie symbole przedstawiają w bardziej współczesny sposób i stanowią jedynie marynarski detal wśród nowoczesnych dodatków i mebli. Po prostu powiedz swojej ścianie "ahoj"!
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)