Grafiki na szkle

szafy wnękowe

fot. szafy wnękowe

Zdjęcia z wakacyjnych podróży lub Twoich bliskich mogą teraz być elementem dekoracyjnym domowych mebli. Dzięki możliwości naniesienia grafiki na szkło, jest możliwość stworzenia unikalnej galerii zdjęć na wypełnieniach drzwi szafy, regału czy szafek kuchennych. Takie rozwiązania pozwalają przenieść się w sferę marzeń, fantazji i wspomnień, a ponadto każdy mebel będzie niepowtarzalny.

Przeczytaj również: Łazienka idealna

Galeria zdjęć na wypełnieniach mebli nada domowym wnętrzom wyjątkowego klimatu i podkreśli jego indywidualny charakter. Prócz własnych zdjęć można wybrać także jeden spośród 1500wzorów dostępnych w ofercie firmy Komandor. Szeroka gama wzorów, takich jak abstrakcje, krajobrazy, natura czy postacie z bajek, pozwolą dopasować grafikę do każdego wnętrza – zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle

fot. Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle

Miłośnicy minimalistycznych wnętrz mogą zdecydować się na fotografie czarno-białe, np. widoki popularnych miast, lub wybrać grafikę w odważnym kolorze. Dla zwolenników klasycznych aranżacji najlepsze będą grafiki w stonowanych barwach, np. pejzaże czy wydruki rodzinnych fotografii. Grafiki w szklanych wypełnieniach, znakomicie sprawdzają się także w pokojach dla dzieci, nadając wnętrzu radosnego wyglądu, natomiast w pokojach nastolatków podkreślą ich osobowość i wyjątkowy styl.

Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle

fot. Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle

Grafika ze zdjęciem drukowana jest na folii PCV i trwale łączona ze szkłem bezbarwnym.

Sending
Ocena artykułu
3 (1 głos)