Kuchnia włoska w stylu klasycznym

kuchnia

fot. kuchnia

W dziale House of Kitchen salonu Max-Fliz można podziwiać ekspozycje kuchni renomowanych światowych producentów. Jedna z najnowszych została wyposażona w oparciu o produkty renomowanej włoskiej firmy Arrex.

Włoski styl w kuchni
Produkty włoskie i ich wyjątkowy design, znane są na całym świecie. Włosi na całym świecie słyną z wyczucia stylu. Firma Arrex połączyła doświadczenie w dziedzinie tworzenia mebli ze stałym rozwojem i innowacyjnością. W efekcie zdobyła bardzo mocną pozycję, najpierw na włoskim a następnie na światowych rynkach.
Włoski Arrex to nie tylko wyróżniający się i dopracowany w najdrobniejszym szczególe styl, ale także jakość. Firma posiada jedne z najnowocześniejszych fabryk, bazujących na zaawansowanym sprzęcie oraz dekadach doświadczenia i know-how – mówi architekt Katarzyna Orlicka z Max-Fliz.

Frima Arrex proponuje rozwiązania zarówno bardzo nowoczesne jak i te bardziej tradycyjne. Elementy kuchni w stylu modernistycznym, powstają w oparciu o badania nad wykorzystaniem nowych materiałów i technologii. Dzięki temu udało się połączyć najnowszy design z ergonomią, funkcjonalnością, praktycznością i bezpieczeństwem. W tradycyjnych propozycjach stylistycznych stosowane są naturalne materiały.
Niezależnie od tego, czy kuchnia ma być tradycyjna czy nowoczesna, w Arrex wykorzystywane są najnowsze technologie. Meble są elektrycznie kontrolowane i ułatwiają użytkownikom życie. Kuchnie Arrex idą z duchem czasu – dodaje specjalista Max-Fliz.

Światowa marka
Jakość i styl produktów marki Arrex doceniają klienci na całym świecie. Firma eksportuje do 35 krajów, dopasowując zamówienia do indywidualnych potrzeb zamawiających. Włoskim projektantom udało znaleźć się klucz do wielu gustów. Dlatego w ofercie można znaleźć zarówno kuchnie murowane, drewniane i klasyczne jak i bardzo designerskie.

Siłą Arrex jest różnorodność oferowanych kuchni. Różne style, szeroka gama kolorów, wykończeń, dekoracji i umożliwiające indywidualizację detale sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. W House of Kitchen pokazaliśmy tylko jedną z możliwości. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia projektanta – mówi specjalista Max-Fliz.

Aby przekonać się jak produkty Arrex prezentują się na żywo wystarczy odwiedzić House of Kitchen w krakowskim salonie Max-Fliz przy ulicy Zakopiańskiej 58.

www.max-fliz.com.pl

Przeczytaj również: Przygotuj dom na Święta
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)