Salon po hiszpańsku

salon

fot. salon

Zainspirowani egzotyką i odmiennością kulturową, wykorzystajmy odmienne sposoby aranżacji wnętrz, dekorując własne cztery kąty. Urządzając pomieszczenie w stylu charakterystycznym dla hiszpańskich mieszkań, zachowajmy to, co w nim najważniejsze – kolor i naturalność.

Kolekcją wpisującą się w typowo południowy wystrój jest linia Toledo, dostępna w ofercie Dekorii.

Podróżując po najróżniejszych zakątkach Hiszpanii, można przekonać się o tym, jak bogata i kolorowa jest kultura tego kraju. Co ciekawe, jej wpływ zauważyć możemy niemal na każdym kroku, także w aranżacji wnętrz.

roleta

fot. roleta

Styl hiszpański – modny, a zarazem uniwersalny – ściśle połączony jest z tradycją. Bogata ornamentyka czy charakterystyczna kolorystyka to elementy, które od razu rzucają się w oczy. Żywe kolory, łączone są na zasadzie kontrastu, podkreślają odważne podejście do aranżacji wnętrz. W połączeniu z prostymi, nowoczesnymi kształtami mebli, najczęściej wykonanymi z ciemnobrązowego drewna, dają poczucie rodzinnej i ciepłej atmosfery.

Kolekcję Toledo charakteryzuje wysoka jakość hiszpańskich tkanin żakardowychw odcieniach czerwieni, brązu i szarości. Żywe, kolorowe materiały z delikatnym wzorem, doskonale przyozdobią okna czy meble, tworząc harmonijną całość sprzyjającą relaksowi.

Wnętrza w hiszpańskim stylu stawiają na odważny kolor połączony z oryginalnym detalem, dlatego dekoracje w postaci zdobionych naczyń, obrazków czy fotografii będą doskonałym dopełnieniem wystroju.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)